gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Almanca Aşk Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Almanca Aşk Sözleri örnekleri verirmisiniz lütfen çok acil alman bir kız tanıdım :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Almanca Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :: Aşk Sözleri::~

:: Aşk Sözleri::~

melekle ilgili aşk sözleri melek aşk sözleri edebiyat edebiyat :: Aşk Sözleri::~ ASK GUNAH OLMAYACAK KADAR MASUM,KOLE OLMAYACAK KADAR OZGUR,UNUTULMAYACAK KADAR DERIN,UMULMAYACAK KADAR YAKIN,TEK BASINA YASANMAYACAK KADAR TAKIMDIR... BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN... UZAKLIKLAR KUCUK SEVGILERI YOK EDER BUYUKLERI ISE YUCELTIR TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP ATESI...
  2. Almanca aşk sözleri 2012 :)

Almanca aşk sözleri 2012 :)

2012 Almanca Aşk Sözleri 2012 Almanca aşk mesajları 2012 Almanca Aşk Sözleri ve anlamları Dünyanın hangi dilini konuşuyor olursak olalım her dilde aşk aynı anlama geliyor. Yani kelimeler ve söylenişleri değişsede hissiyat yine aynı meleklerim. İşte karşınızda alamanca aşk sözleri :D:D • 100 mio. herzen schlagen auf dem welt aber meins schlägt nur für dich!!! – 100 milyon kalp atıyor dünyada,...
  3. Almanca Özlü Sözler

Almanca Özlü Sözler

almanca özlü sözler almanca özlü mesajlar almanca güzel sözler Aşağıda vereceğimiz listede birbirinden anlamlı Almanca özlü sözler, özlü mesajlar bulacaksınız. Özellikle gurbetçi meleklerimizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu sözleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.. :) Phantasie ist wichtiger als Wissen, denn Wissen ist begrenzt. Hayalgücü bilgiden daha önemli, çünkü bilgi sınırlıdır....
  4. Almanca Aşk mesajları sözleri 2012

Almanca Aşk mesajları sözleri 2012

Almanca Aşk Sözleri kısa Almanca Aşk mesajları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda almanca aşk mesajları - kısa sözler ve anlamlarını yani Türkçe karşılıklarını sizlerle paylaşıyoruz. Du bist sehr süss - Sen Çok Tatlısın. İch bin sehr süss - Çok Tatlıyım. Verrücktes weib - Çılgın Kız. Ohne dıch tut es weh - Sensizlik Acı Veriyor. Ohne dich sterbe ich - Sensiz Ölürüm. İch...
  5. Almanların Sözleri lazım bana

Almanların Sözleri lazım bana

Merhaba arkadaşlar mümkünse bana Almanların Sözlerini yazar mısınız. Şimdiden Almanların Güzel AtaSözleri için sizlere çok teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş