gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Msn Nickleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya her yerde 2011 yılında yani bu yıl kullandıklarımız var ben onları bile bulamadım. Lütfen bana 2011 2012 msn nicklerinden örnekler verirmisiniz ya acil amaaaaaaaaaa

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Msn Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nicklerim

msn nicklerim

нαу нαу ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу! boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$. aRka mSnde neLer oLuyor.? Love: aşk Lavuk: aşık Bu yazıyı FARKEDERSEN FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME. géri sayıyorum ; üç iki bir sıfır éksi bir gittikçé soğuyor bu düş saydam...
  2. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  3. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...
  4. 2012 Yeni Msn Nickleri Süper Süper

2012 Yeni Msn Nickleri Süper Süper

Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar günü hediyesi olarak turbo taktırmış. - 4 cizgili adidas giyenler hakkındaki düsüncen ? +Fakir ama gururlu Rüştü'nün yediği her golden sonra ofsayt umuduyla sağa sola koşturduğu gibi çaba göstermediğin sürece hayatta...
  5. Msn Mutluluk Nickleri 2012 hiper Süppper

Msn Mutluluk Nickleri 2012 hiper Süppper

Msn de yada facebook ta kullanabileceğinizi düşündüğümüz mutluluğunuzu çağrıştıran ve ifade eden yazı ve nick gibi kullanacağınız şekiller var meleklerim. Haydi herkes kullansın. Mutlu olun. :cici: Msn Mutluluk Nickleri 2012 вєкℓєиєи güи gєℓє¢єкѕє çєкιℓєи нαѕяєт кυтѕαℓ∂ıя αşк вιя ιçкι∂ιя нєякєѕ ιçємєz вιя кєяє ιçєи αѕℓα ναzgєçємєz єи вüуüк нαтαм ѕєиι ѕєνмєк ∂єğιℓ.ѕєиιи вєиι ѕєνмєиι...

Sayfayı Paylaş