gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayatla ilgili kısa msn nickleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hayatla ilgili hayatın anlamını çağrıştıran kısa msn nickleri arıyorum. Varmı bulan yada bilen ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hayatla ilgili kısa msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri rusça iletiler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar Всё, что мне нужно - это твоя любовь / tek ihtiyacım...
  2. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  3. msn nickleri 2013 süper ve kısa

msn nickleri 2013 süper ve kısa

msn nickleri ...kaRaRLıyım ben yüRümeye yoLumda...gözLeRim çöküp yüzüm kararsa da... a$kım tatLım falan...Bi'baktım bana olmu$ olan.... ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑ 3 Kuru$luk İnsaNa 5 Kuru$luk DeĞer VeriRsen, FazLa GeLen 2 Kuru$a SeNi Satar BiLeKLeRiMDeKi JiLeT KeSiĞi DeiL oNLaR aŞKıMıZıN BeDeLi…! {heRŞey güzEL oluYor deRKen :: yook ya yaşamak istemiyorum ben…!!!!}...
  4. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  5. Hayat ile ilgili kısa güzel sözler

Hayat ile ilgili kısa güzel sözler

Hayatla İlgili Güzel Sözler, Hayatla İlgili Sözler Kısa, Bu yazımızda bizden hayatla ilgili güzel ve anlamlı sözler isteyen misafirlerimiz için ve elbette ki sevgili melek'lerimiz için, birbirinden güzel olan hayat ile ilgili sözler sunuyoruz arkadaşlar. Hayat 3 Evrimdir Doğar, Büyür Ve öLürsün... Mezardakilerin pişman oldukları şeyler için, dünyadakiler birbirlerini yiyiyorlar....

Sayfayı Paylaş