gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Altın Çilek Aktarlarda Satılır mı ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Altın Çilek nerede satılır Aktarlar altın çilek satar mı
    Sayın Başbakanımız sayesinbde tanıdığımız ve kullanmaya başladığımız altın çilek aktarlarda satılır mı sorusunun cevabını ve fiyat bilgisini bu konuda bulabilirsiniz melekler :)

Altın çilek meyvesini ve kurusunu aktarlarda bulmanız mümkündür. Kapsülleri ise eczanelerde bulabilirsiniz. Aktarlarda satılan altın çilek meyvesinin kilosu 50 TL civarlarındadır.

Altın Çilek Aktarlarda Satılır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

altın çilek zayıflama hapı altın çilek kullanan varmı hapı kullananlar kullananlar altınçilek zayıflama Merhaba meleklerim.Kilolarımdan şikayetçi olduğum için babam bana sürpriz yapıp zayıflama hapı almış internetten.Baktım araştırdım olumlu yorumlar da var olumsuz yorumlar da var.Ne yapacağım bilemiyorum.İade etmek istedim babamın ürünü aldığı siteyi aradım iade almıyoruz dedi sert de...
  2. Altın Çilekte Büyük Tehlike!

Altın Çilekte Büyük Tehlike!

altın çilekten ölen altın çilekten ölenler çilek hapından ölenler Son dönemde mucizevi olarak tanıtılan altın çilek hapları kısa sürede zayıflamayı vaad ediyor. Zayıflamak isteyen kişiler ise bir kutusu en az 60 TL olan altın çilek kapsüllerini satın alıyor. Altın çilek kullanımın faydaları olduğu kadar altın çilek haplarının zararları olduğu bildiriliyor. Zayıflamak...
  3. Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Arkadaşlarım bu altın çilek meyvesinin kurutulmuşu tam olarak nasıl kullanılır, bunu bilen paylaşırsa sevinirim.
  4. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...
  5. altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

Fazla kilolarımdan şikayetçiyim ve altın çilek hapı kullanmaya karar verdim .Yalnız yaş sınırı var mı bu hapı içmek için merak ettim ?

Sayfayı Paylaş