gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Altın Çilek Çayı Nasıl Hazırlanır ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Altın Çilek Çayı tarifi, Altın Çilek Çayı nasıl hazırlanır

Zayıflatıcı özelliğiyle bildiğimiz altın çileğin çayının hazırlanışı ile ilgili bilgielr şöyle melekler :)

altın çilek , biberiye, kırkkilit otu, ebegümeci, hibiskus, rezene, kişniş , Tarçın , Karanfil, kiraz sapı karışımıyla hazırlanan çay Bir fincan kaynar suya 1 adet poşet ilave edilerek 5 dk demlenir. Günde 1 defa aç karnına tüketilir ..

Altın Çilek Çayı Nasıl Hazırlanır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Çilek Zayıflama çayı bedava

Altın Çilek Zayıflama çayı bedava

altın çilek zayıflama çayı altın cilek bitki cayı çilek çayı kullananlar form kullananlar zayıflama geçenlerde altın çilek aldım altincileksatinal.gen.tr adresinden çok memnun kaldım yanında da korpa 30 poşetlik çay bedavaya geldi 1 haftadırda kullanıyorum içimi çok güzel paylaşmak istedim.Altın çilekte çok revaşta bu arada ama bu meyve gerçekten çok harika bir ürünmüş almadan öncede altın...
  2. Elma Çayı Nasıl Hazırlanır ?

Elma Çayı Nasıl Hazırlanır ?

Elma Çayı Nasıl Hazırlanır Elma çayı ve Elma çayı yapımı Siyah çay içmeye alışmışız melekler :) Ancak meyve çaylarının çok daha büyük faydaları var sağlığımıza. İşte biz de bu yazımızda elma çayından bahsedeceğiz sizlere.. :) Elmanın faydaları saymakla bitmez sanırım peki ya elma çayı nedir nasıl yapılır konumuzda.. Elma çayı sadece kilo vermenize değil sizin sağlığınıza kavuşmanızı...
  3. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...
  4. Altın çilek nasıl yenir

Altın çilek nasıl yenir

Altın çilek meyvesi aldım hani şu zayıflatıyor denilenden kızlar, onu yiyecemde bir yiyiş şekli var mı normal meyve gibi mi yiyoruz ?
  5. Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

masala çayı nedir,masala çayı neye iyi gelir,masala çayının faydaları,masala çayının yararları,masala çayı hakkında bilgiler Masala çayı aslında “Hint çayı” anlamına gelmektedir ve bir çay veya bitki türü değil, çeşitli baharatların, çayların ve sütün kullanıldığı Hindistan’a özgü bir çay tarifidir. Diğer adları “chai” ve “Masala Chai”dir. Kısaca “Hint usulü çay” diyebiliriz. Hindistan’da...

Sayfayı Paylaş