gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Alyanslar en güzellerinden

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Alyanslar
    emeğine sağlık ikinci sırayı çok beğendim:)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı güncellenmiştir.

Alyanslar en güzellerinden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alyans modelleri En güzel

alyans modelleri En güzel

alyans modelleri son cıkan alyans modelleri en son çıkan alyans modelleri yeni çıkan alyanslar yeni en alyanslar
  2. alyans çeşitleri birbirinden güzel..

alyans çeşitleri birbirinden güzel..

alyans cesitleri alyans çeşitleri isimli çeşitleri çeşitler alyanslar vazgeçilemz takılar alyanslar... buda tek taş yüüzklerin yanına takılıyo çok güzel duruyo:)
  3. Birbirinden Güzel Alyans Modelleri

Birbirinden Güzel Alyans Modelleri

en güzel alyans modelleri alyans modelleri güzel alyanslar birbirinden Evlilikte neredeyse en önemli simge alyanstır.Her ne kadar gelinin çok güzel olması ,damadında bir okadar yakışıklı olması gerekiyorsa alyanslarda o kadar güzel ve özel olmalı.Evlenecek çiftlerimiz için bir kaç güzel alyans örnekleri. Tüm evlenecek çiftlere şimdiden mutluluklar dileriz...
  4. En Güzel Alyans Yarışması

En Güzel Alyans Yarışması

Evett kızlar yepyeni yarışma ile yine karşınızdayız...Evli, nişanlı, sözlü melekler tek yapıcağınız parmağınızdaki alyansınızın resmini çekip bana pm yolu ile göndermeniz...Yarışmanın birincisi üyelerimizin oyları ile belirlenecektir... Yarışmamıza yöneticilerde dahil olmak üzere bütün üyelerimiz katılabilir. Yarışmamızın birincisine +2000 rep Yarışmamızın ikincisine +1000 rep...
  5. 2.En Güzel Alyans Yarışması

2.En Güzel Alyans Yarışması

Daha önce yapmış olduğumuz En Güzel Alyans Yarışması'nın ikinci ile karşınızdayız melekler...Evli, nişanlı, sözlü melekler tek yapıcağınız parmağınızdaki alyansınızın resmini çekip bana pm yolu ile göndermeniz...Yarışmanın birincisi herzaman olduğu gibi üyelerimizin oyları ile belirlenecektir... Yarışmamıza yöneticilerde dahil olmak üzere bütün üyelerimiz katılabilir. Yarışmamızın...

Sayfayı Paylaş