gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Amasra-Bartın Resimleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bartın resımlerı bartın resimleri amasra resımlerı görseller Karadenizin en güzel illerinden görülmeye değer Amasra resimleri :) Eğer daha önce görmediyseniz bu resimlerle mutlaka bakmalısınız :)

Amasra-Bartın Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bar

Bar

Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Rüyada bir bara gitmek para kazanmak için yasal yollara başvurmayacağınız ve daha sonra...
  2. Amasra Tarihi

Amasra Tarihi

Amasra, Karadeniz Bölgesinin batısında Bartın iline bağlı bir ilçedir. Denize doğru bir mantar şeklinde uzanan Boztepe ve Kaleiçi Mahalleleriyle, güneyindeki düzlükten oluşan Amasra’nın “SESEMOS” adı ile ilk kuruluşu M.Ö. l2. Yüzyılda Fenikelilerin kıyılar boyunca koloniler kurması ile görülmektedir. Doğal limanların bulunması nedeniyle burada üstlenen Fenikeli gemiciler uzun zaman ticari...
  3. Amasra Resimleri

Amasra Resimleri

bakırköy regata otoparkı nerede amasra Bu konuyu açarken buranın Amasra olduğunu görmesem inanın hayatta inanmazdım kesinlikle yurtdışından bir tatil bölgesi sanırdım boş yere demiyorum vatanımızın heryeri cennetten bir köşe diye insanlar gidipte yurtdışına boşu boşuna döviz kazandırıyorlar böyle güzellikler dururken... Arkadaşlar Amasra gerçekten görülmeye gidilmeye değer yerlerden biri...
  4. Bar Rafaeli En Süper Resimleri Burada !

Bar Rafaeli En Süper Resimleri Burada !

Bu konu Bar Rafaeli resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basınında, ünlü aktör Leonardo Di Caprio ile yaşadığı aşkla gündeme gelen İsrailli top model Bar Rafaeli, halen birçok ünlü markanın kataloglarında yer alıyor. Annesi de ünlü bir model olan Rafaeli 4 Haziran 1985 doğumlu. Elle, Maxim, Cosmopolitan ve Vogue gibi pek çok ünlü dergiye poz veren Bar Rafeli...

Sayfayı Paylaş