gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ananas Nasıl Kesilir ve Nasıl Yenir?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ananas nasıl soyulur ananas nasıl yenir ananasın faydaları

Ananas meyvesini hepiniz bilirsiniz. Marketler de ve pazarlar da satışa sunulan ve tropikal meyvelerden biri olan ananası belkide şimdiye kadar nasıl kesecem diye düşünüp alıp tadına bile bakamadınız. Genel de pazar alışverişi yapanlar bilirki ananası pazar yerlerinde soyulmuş ve dilimlenmiş bir şekil de satın almanız mümkün. Eğer ananas meyvesini bu şekilde değil de tamamen kabuklu şekli ile aldıysanız ve meyveyi nasıl soyup keseceğinizi bilmiyorsanız size ananasın nasıl kesildiğine dair aşağıda açıklamalı bir şekilde bulacağınız videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Ananas Nasıl Kesilir ve Nasıl Yenir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl pasta yenir

Nasıl pasta yenir

pasta resimleri pasta mumlu mumlu resimleri resmi Size pasta yemeği öğretecegim ;( det sus bakimmm sanki ben bilmiyommu diyosun bak duyuyorum :D ) İlk olarak bir pasta seçelim ister ; Mumlu :D hahaha :D İster çikolatalı; ve sonra gömülüyoruzzzz... mmm :D:D Afiyet olsun :)
  2. Avakado Nasıl Yenir Ve Faydaları Nelerdir?

Avakado Nasıl Yenir Ve Faydaları Nelerdir?

avakado nasıl yenir avakado nasıl yenir video nedir Dün marketten avakado aldım fakat daha önce hiç yemediğim için nasıl yenildiğini bilmiyorum ve netten biraz araştırdım... Belki aranızda benim gibi avakadonun nasıl yenileceğini bilmeyenleriniz vardır... Buyrun ozaman avakadonun faydaları nelerdir ve nasıl yenilir? Avokado, kabuğu yeşil, yenen kısımları beyaz, iri çekirdekli bir...
  3. bebeklerin tırnakları nasıl kesilir

bebeklerin tırnakları nasıl kesilir

yaaaa süper 100000000000000 aldım sayenizde 1 yıllık odev cıktisağ olun vaar olun... tı
  4. Havyar nedir ve Nasıl Yenir?

Havyar nedir ve Nasıl Yenir?

havyar nasıl yenir havyar nasıl yenmeli havyar nedir Genellikle zenginlerin yediği bir meze olarak bilinen havyar hakkın da merak ettiğiniz bilgileri sizlere bu makalemiz de sunuyoruz. Balıkların yumurtası olan havyarın nasıl yendiği konusun da merak etitğiniz bilgiler sizlerle... Havyar, tuzda korunan mersin balığı yu*murtasıdır. Balık yakalandıktan hemen sonra yumurtaları ayrılır ve bu...
  5. Dinimizde Kurban Nasıl Kesilir?

Dinimizde Kurban Nasıl Kesilir?

kurban nasıl kesilir, kurban kesmenin hükmü, kurban kesmenin önemi Biz müslümanların iki dini bayramından biri olan kurban bayramın da kesilecek kurbanlık hayvanın nasıl kesilmesi gerektiğine dair bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kurbanlar dînimizin tayin ettiği hayvan boğazlama şekline ve usûlüne uygun olarak kesilirler. Şer'î boğazlama şekline tezkiye adı verilmektedir. Tezkiye...

Sayfayı Paylaş