gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

angelina jolie kilosu angelina jolie kaç kilo hamileyken kaç kilo aldı anoreksiya [​IMG]
    Güzelliğide güzel yani. Ben beğeniyorum.. Hamilelikte yakışmıştı ona.. İşte gelelim bu doğumla oluşan 11 kiloyu nasıl attığına...

Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından 11 kilo vermesi herkesi şaşırtmıştı. İşte bunun sırrı

[FONT=Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif]Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından sarmısak çayı diyeti ile 11 kilo vermesi herkesi şaşırttı. Doktorum programına katılan Ender Saraç, Angelina Jolie’ nin güzellik sırrını açıkladı.

İşte sağlıklı zayıflamak isteyenler için sarmısak çayı tarifi:

Kullanılan malzemeler:
    - Taze zencefil.
    - 2 diş sarmısak.
    - 2 çay kaşığı limon suyu.
    - 2 çay kaşığı bal

Küçük bir taze zencefil soyulur, 2 fincan kadar suyla birlikte kaynatılır. Yakaşık 6 dakika kaynatıldıktan sonra da içine 2 diş ezilmiş sarmısak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu eklenir ve iyice karıştırılır. Çayın soğumasını bekledikten sonra süzülüp ve soğuk olarak içilir. Barsakların iyi çalışmasını sağlayan çay, vücuttaki yağları yakmada da etkili.

[/FONT]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ovv sarmısaktan pek haz etmem ama gerekiyorsa bende yaparım ilerdee :))

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Bende sevmem sarımsağı ama bir yere not ettim bu diyeti..
    Uygulamak için, İlla hamile olmakta gerekmiyor bence:)

Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Angelina Jolie diyeti ;)

Angelina Jolie diyeti ;)

Angelina Jolie çok özel diyetinin sırrını açıkladı: Sarımsak çayı! Bebeğini en iyi şekilde besleyebilmek için yemekten kısmadığını söyleyen güzel yıldız, zayıflamak için Afrika gezisi sırasında yerlilerden öğrendiği bir yöntemi uyguluyor. Bağırsakları çalıştırma özelliği olan çay, yağları yakmada da etkili. Sadece bu çayı içerek, emzirerek ve yoga yaparak üç hafta içinde 11 kilo verdiğini...
  2. Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

angelina jolie brad pitt angelina jolie haberleri angelina jolie evleniyor Dünyaca ünlü çift Angelina Jolie- Brad Pitt nihayet bu yaz dünyaevine girmeye hazırlanıyorlar melekler :) Çiftin şimdiden düğün telaşı başladı bile. Detaylar şöyle; Oyuncu Brad Pitt ile bu yaz evlenmeye hazırlanan ünlü yıldız Angelina Jolie, düğünden önce kilo almak istiyor. Jolie, düğün elbisesinde vücudunun daha...
  3. Meleklerim, iste size Angelina Jolienin diyeti...

Meleklerim, iste size Angelina Jolienin diyeti...

angelina jolie diät, angelina jolie diyeti angelina jolie nasil zayifladi hep merak etmiyormuyduk... bu kadin dogumdan sonra nasil bu kadar cabuk zayifladi diye... Angelina Jolienin sir diyeti.... Angelina Jolie, Brad Pitt'in bebeğini dünyaya getirdikten sonra, üç hafta içinde tam 11 kilo vererek herkesi şaşırttı. İşte Angelina Jolie'nin formülü... Bebeğini emzirdiğini söyleyen Jolie,...
  4. Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.

Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.

Diyet listeleri maalesef bir çoğumuzun uymakta zorluk çektiği , kaçamakların her zamankinden tatlı geldiği programlardır. Ama sağlıklı kilo vermek ; daha da önemlisi tartıda eksilen kiloların karşılığının kas ve su olmasını engellenmek için ,kısacası yağ yakmak için diyetisyen kontrolü ve programa uymak bu işin 2 kere 2 dört eder gibi değişmez kuralıdır. Ben uzunca bir süre diyet yapmak ,...
  5. Angelina Jolie Bu Kez Yumurtalıklarını Aldırıyor!

Angelina Jolie Bu Kez Yumurtalıklarını Aldırıyor!

angelina jolie, angelina jolie haberleri, angelina jolie kanser Sevgili melekler, dünyaca ünlü aktrist Angelina Jolie memelerinden sonra bu kez yumurtalıklarını aldırmaya karar verdi. Hatalı gen olarak bilinen "BRCA-1" genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Holywood'un güzel aktristi Angelina Jolie, geçen yıl Mayıs ayında...

Sayfayı Paylaş