gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar. Sevgilimi bu sevgililer gününde iyi bir yere götürmek istiyorum ama buraları çok iyi bilmiyorum.Geleli 1 sene oldu.Ankarada sevgilimle nerede kutlama yapabiliriz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Akvaryum Restaurant 2013 Sevgililer Günü Programı sevgililer gününü sevgilinizle geçirmek için çok güzel bir mekan..
    Kişi başı 49 TL'dir.

Batıkent Akvaryum Restaurant İletişim Telefon: 0312 385 10 30 – 0530 237 87 66 Adres: Başkent Bulvarı No:208 Batıkent / Ankara

Midas Otel 2013 Sevgililer Günü Programı Sevgililer günü özel programı...

Midas Otel İletişim Bilgileri:Adres: Tunus Caddesi No:20 Kavaklıdere / Ankara Telefon: 0312 424 01 10

Cennet Bahçesi 2013 Sevgililer Günü Programı

Sarayköy Cennet Bahçesi İletişim Adres: Eski İstanbul Yolu 28. Km Sarayköy / Ankara Telefon: 0312 815 41 41

Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız melekler :)

Sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız melekler :)

Hadi bakalım melekler paylaşalım sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız yada ellerinizle ona bişeyler mi hazırlıcaksınız hadi paylaşalım melekler...:)
  2. Ankarada sözlümle nereleri gezebiliriz

Ankarada sözlümle nereleri gezebiliriz

Sözlüm de ben de Ankaraya İstanbuldan okumaya geldik. İstanbul olsa gezecek yer çok ama buranın yabancısıyız. Acaba sözlümle nereleri gezebiliriz burada, şöyle romantik :D
  3. sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

Merhaba. Biliyorsunuz haftaya sevgililer günü ve ben kız arkadaşımı nereye götürceğime karar veremöedim.Sizler bayansınız, size sormak mantıklı geldi, sizce nereye gidilir o gün ?
  4. sevgilime nasıl sürprizler yapabilirim sevgililer gününde ?

sevgilime nasıl sürprizler yapabilirim sevgililer gününde ?

Arkadaşlar, kız arkadaşımla uzun bir süredir beraberiz ve artık iş evliliğe doğru gidiyor. Sizler de bayansınız, o yüzden sormak istiyorum, ona nasıl bir sürpriz yapsam mutlu olur.Değişik fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum..:)
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş