gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgililer Günü Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevgililer Günü Şarkı Sözü 14 Şubat Sevgililer Günü Şarkısının Sözleri

14 Şubat Sevgililer Günü'ne az kaldı Melek'lerim. Eminim sizde benim gibi şimdiden Sevgililer gününde ne hediye alsam diye düşünüyorsunuzdur:D Lakin hediyenin yanı sıra birde size o gün sevgilinize armağan edeceğiniz romantik şarkı sözleri sunmak istiyorum :) Buyrun sevgilinize Sevgililer günü şarkısı Melek'lerim :)

Ne dağları aştım ne denizleri
    Gözlerinde saklı cennetim benim
    Beni bir kez çağırırsan
    Bin kez gelirim
    Dualarım kabul olur
    Seni görürüm
    Hasretine dayanamaz belki ölürüm

Sevgililer gününde kalbin atar kalbimde
    Benim için ağlayan sevgilim nerde
    Sevgililer gününde yüzüklerin elimde
    Ben yıllardır evliyim sensizlikle

Sevgililer gününde kalbin atar kalbimde
    Benim için ağlayan sevgilim nerde
    Sevgililer gününde yüzüklerin cebimde
    Ben yıllardır evliyim sensizlikle ..

Sevgililer Günü Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer Günü sözleri kısa facebook

Sevgililer Günü sözleri kısa facebook

Sevgililer Günü Sevgililer günü öncesi vizyona girecek olan Sevgililer günü filmini romantik filmlerden hoşlananlar için tavsiye edebilirim.Çok zengin ve kaliteli oyuncu kadrosu olan filmin tanıtımı ve resimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum Orjinal Adı: Valentine’s Day Yönetmen: Garry Marshall Oyuncular: Jessica Alba, Jessica Biel, Bradley Cooper, Eric Dane, Patrick Dempsey Senaryo:...
  2. 14 Şubat Sevgililer Günü Şarkı Sözü

14 Şubat Sevgililer Günü Şarkı Sözü

Merhaba arkadaşlar 14 Şubat Sevgililer Günü Şarkı Sözü arıyorum ben
  3. Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar

Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar

Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar Sevgililer gününde nişanlımla evde dans etmeyi düşünüyorum ama hangi şarkıda dans edelim işte onu bilmiyorum :) Sizden öneri bekliyorum
  4. Facebook sevgililer günü Sözleri

Facebook sevgililer günü Sözleri

Facebook sevgililer günü Sözleri Merhaba arkadaşlar sizden facede kullanacağım sevgililer günü sözlerini istiyorum.
  5. En değişik sevgililer günü sözleri

En değişik sevgililer günü sözleri

en özel sevgililer günü sözleri,en değişik sevgililer günü mesajları,en güzel sevgililer günü sözler,sevgililer günü mesajları 2015 Sevgililer Günü geldi çattı. O güne daha özel kılmanıza yardımcı olmak için sizlere özel en güzel sevgililer günü mesajları, şiirleri, hediyelerini biraraya getirdik. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir...

Sayfayı Paylaş