gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ankaraya YaĞmur YaĞacak

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dar geliyorsun artık dar Başkent olsan neye yarar

Ben kendimi sevmedim

Seni sevdiğim kadar

Ankara’ ya yağmur yağacak

Yağacak yollar ıslanacak

Kızılay’ın kaldırımları

Bakıp da halime ağlayacak

Yar etmem seni yar etmem

Üzsen de şikayet etmem

Uğruna bin kez ölürüm

Başkasına yar etmem

Ankara’ ya yağmur yağacak

Yağacak yollar ıslanacak

Kızılay’ın kaldırımları

Bakıp da halime ağlayacak...:clapping:

Ankaraya YaĞmur YaĞacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Ankara'ya Yağmur Yağacak

Mustafa Yıldızdoğan - Ankara'ya Yağmur Yağacak

dar geliyorsın artık dar başkent olsan neye yarar ben kendimi sevmedim seni sevdiğim kadarar ankaraya yağmur yağacak ankaraya yağmur yağacak yağacak yollar ıslanacak yağacak yollar ıslanacak kızılayın kaldırımları kızılayın kaldırımları bakıpda halime ağlayacak bakıpda halime ağlayacak yar etmem seni yar etmem yar etmem seni yar etmem düşsem de şikayet etmem düşsem de şikayet etmem...
  2. Bugün nerelere kar yağacak

Bugün nerelere kar yağacak

kar nerelere yağacak nerelere kar yağacak anadolu yakasında şiddetli nerelerde nereye İşte kar yağacak bölgeler ve İstanbul'da kar yağacak ilçeler; Türkiye’de yarın batıdan doğuya kadar birçok kentte kar yağışı var ancak kar kısa kalacak. Perşembe günü hızla batıdan uzaklaşacak, kardan sonra kuvvetli buzlanma ve don oluşacak. Yağış kesilse de soğuk hava yeni yıla kadar Türkiye’de kalacak....
  3. Mart'a kadar kar yağacak

Mart'a kadar kar yağacak

Balkanlar’dan gelen soğuk hava yurdun büyük bölümüne kar yağışı getirdi. İstanbul’da bugün birçok ilçede aralıklı kar yağışı bekleniyor, yarın yağış karla karışık yağmur şeklinde sürecek. İstanbul hafta boyunca soğuk havanın etkisinde kalacak, Perşembe günü yeniden kar olasılığı var. En yoğun kar yağışı Doğu Anadolu ve Karadeniz’in iç kesimlerinde görülecek, sürücüler dikkatli olmalı....
  4. Sahneye 'Kar' yağacak

Sahneye 'Kar' yağacak

Almanya Freiburg Şehir Tiyatrosunun Nobel Edebiyat ödüllü yazar Orhan Pamuk'un ''Kar'' romanından uyarladığı oyun, İstanbul'da tiyatroseverlerin karşısına çıkacak. Yönetmenliğini Sandra Strunz'un yaptığı oyun, 23-24 Şubat tarihlerinde Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde sergilenecek. Oyunda, Frankfurt'ta yaşayan bir yazarın, siyasi içerikli bir konu hakkında araştırma yapmak için...
  5. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime

Sayfayı Paylaş