gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Anket:Hayatınızın hangi anını sonsuzluğa taşımak isterdiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Ben Annemin göğsüne başımı koyup uyuya kaldığım anı sonsuzluğa taşımak isterdim peki ya siz melekler......:)

Anket:Hayatınızın hangi anını sonsuzluğa taşımak isterdiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay hayat ister olduk...

Kolay hayat ister olduk...

kolay hayat hayat kolay KOLAY HAYAT İSTER OLDUK... Kolay hayat ister olduk kolay... Sevgimizi, askimizi bile kolay yasamak istiyoruz.. Bizi yormasin, zorlamasin, basimiza bela olmasin... Istedigimiz zaman olsun, onun disinda yok olsun.. Bir kumandanin ucunda olsun hersey, bir bilgisayarin dugmesinde, bir telefonun tuslarinda.. . Ulasmak, yasatmak, canlandirmak, hissetmek icin caba...
  2. Taşımak

Taşımak

Kişi yük taşıyorsa kendi çalışmasıyla işi halleder. Yiyecek taşıyorsa zengin olur
  3. Sonsuzluk.....

Sonsuzluk.....

Sonsuzluk Aþký Sevgiyi Gerçeği senden öğrendim... Sanmýþým! Ýhaneti acýyý hüznü hep uzak tutarým sanmýþým... Yalanmýþ! Ben senden öğrendim hayatý.. Ben acýyý aþký senle tatdým... Hayat damarlarým koptu belki sevgilim Ama kalbim hala seninle...
  4. Şu an kime sarılmak istersin?

Şu an kime sarılmak istersin?

Evet kızlar oyun çok basit şu an kime sarılmak istersiniz? :n028:
  5. hangi dizide oynamak istersiniz?

hangi dizide oynamak istersiniz?

ankette sorulan dizilerden hangisin de oynamak isterdinizz melişlerim?? - aşk ve ceza - yaprak dökümü - arka sıradakiler - fatmagülün sucu ne? - diger

Sayfayı Paylaş