gebe
  1. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18

anlayamadım hala yardım..

Konu, 'Gebelik' kısmında sakaryalı tarafından paylaşıldı.

kızlar bana yardım hala siteyi tam cözmüş sayılamam bu msjda doğru yeremi yazıyorum onuda bilmiyorum.sorum su konulara bakıyorum eski tarihli genelde tarihlarmi farklı yoksa ben yanlış yerdenmi bakıyorum.mesela günlük konulara yazılara nerden bakabilirim..cvplarnmısınız .........

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm yukarıda yeni mesajlar butonu var orda günlük yazılan yeni mesajları görürsün eski konuları ise forumdaki konulardan seçerek bulabilirsin sorunlarınıda üye yardım bölümüne yazman gerekirdi yanlış yere yazmısın ama olsun zamanla alışırsın :kiss:

anlayamadım hala yardım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlayamadin

Anlayamadin

Sen kendi dünyanın renkli rüyalarında yaşıyorken uçarı sevdalarda, Düşlerle gerçeklerin ayrı dünyaların mahsulü olduğunu yaşattın bana... Evet ayrıldık..acı bir tecrübe olsa da benim için; Sanma ki bu yara ömür boyu kanayacak. Sanma ki bu yürek sana teslim olacak Sanma ki acıların koynunda tükenip bitecek… Bir sabah uyandığımda kalbimin ağrımadığı gün,senin kahrolduğun gün olacak. Ben...
  2. hal

hal

Rüyada sebze halmi gören insan gördügü sebze ve meyvelerle ilgili yorumlara bakilabilir.
  3. Ferdi Tayfur -  beni anlayamadın

Ferdi Tayfur - beni anlayamadın

gonulden bir askti senden istedigim sana dunyalari ver demedim ki sicak bir bakisin yeterdi bana yoluma cicekler ser demedim ki askindan baska sey istemedim ki askindan baska sey ver demedim ki olmadi hic sansim sevdadan yana haydi git bir tek soz soyletme bana ben seven kalbimi verdimse sana alip ta yerlere vur demedim ki askindan baska sey istemedim ki askindan baska sey ver...
  4. Halı

Halı

Halı Her evde mutlaka bulunan, ipliklerden yapılmış, yumuşacık, battaniye boyutlarında zemin örtüsü..
  5. Oğlum hala konuşmuyor ve altını bağlıyoruz yardım lütfen ?

Oğlum hala konuşmuyor ve altını bağlıyoruz yardım lütfen ?

Merhaba benim oğlum 3 yaşını bitirdi ve 4 yaşına doğru ilerlemekte ancak hala konuşamamakta ve hala altını bağlıyoruz öyleki bazı komutlarımızı alıyor bazılarını ise duymamazlıktan geliyor.Bu durumda ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz.Kimileri diyorki erkek çocukları geç konuşur,geç yürür vs.. doğrumu.Ben nasıl bir yol izlemeliyim.şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş