gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

anlayana.. nedir bu inat???? mutlaka bakın görmelisiniz...!!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

konuyu nereye açacağmı bilemedim buda hayat dair bişey... [​IMG] ANLAYANA....
    Ah bir bilsem nedir semm-i katildeki bu tat...
    Ve binler devrilirken, binlercedeki inat....
    sigaraya hayır.....

anlayana.. nedir bu inat???? mutlaka bakın görmelisiniz...!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu dantel örneğine mutlaka bakın

bu dantel örneğine mutlaka bakın

Böyle bir güzellik gördünüz mü? Başlarken 15 zincir çekip birleştiriniz üzerine 35 tane dolgu yapıp 4 zincir çekip 7 tane dolgu yapınız bu şekilde 6 tane aralarına 2 zincir çekerek 7 er dolgular yapınız sonra 7dolğunun üzerine 10 tane dolgu yapınız fakat aralarına 3zincir çekip 1tur atınız başa gelidiğinizde 12 dolgu yapınız 4 çekiniz diğer dolgunun başına batınız .bir tur atınız. Tekrar...
  2. Adalet bu işte (Melekler mutlaka bakın)

Adalet bu işte (Melekler mutlaka bakın)

Adalet bu olsa gerek. Kendini uyanık sanan erkeğin sonu !! Bence bunu bütün erkekler görmeli ve adaletin nasıl sağlandığını görmeli... :D sonunda gülmekten çatlamak kopmak serbest :D
  3. Bu yazıyı okuyabilirmisin????? Mutlaka bakın ilginç!!

Bu yazıyı okuyabilirmisin????? Mutlaka bakın ilginç!!

Buyazıyı okuyabiliyormusunuz meleklerim oldukça zor değilmi? Eğer okuyamıyorsanız resmin altındaki yazıya bakın.:D
  4. Hamişler bu kıyafetlere mutlaka bakın

Hamişler bu kıyafetlere mutlaka bakın

Hamile kıyafetlerini görünce hamişlere imreniyorum yaa:uhu:Benim hamileliğimde böyle ciciler yoktu ama:uhu:Haksızlık bu ya:uhu: Acaba oğluşuma bir kardeş için elimi biraz çabuk mu tutsam:zuha:Neyse ben susayım bari:DSiz de güzel elbiselerinize göz atın:ehi: Hamileliğinizi kendinize azap dönemi etmeyin.Keyfini çıkarın.:ehi:
  5. Bu sabunları görmelisiniz

Bu sabunları görmelisiniz

Banyolarınızın güzelliğini tamamlayacak,renkli,cıvıl cıvıl,birbirinden harika ve renk renk sabun modellerini görmelisiniz arkadaşlar.Ne kadar güzel görünüyorlar değilmi? Tam bahar sabunları diyebilirizAllı,güllü,çiçekli modelleriyle göze hitap ediyorlar.Sabun değil sanki yapay çiçek gibiler.Her banyoya lazım.:)

Sayfayı Paylaş