anneannemi yoksa babaannemi :)

valla ikiside farklı. babaannem kız ına ,anneannemde erkek çocuklarına düşkün. bize pek yakınlıkları yok. o yüzden pek ısınamadım. onlarda belli ediyorlar yani kimi sevdiklerini.

Anneanneme çok yakınım çünkü sadece onu tanıdım, babaannem ben doğmadan vefat etmiş, melek gibiymiş, hala onu anlatırlar, ne kadar iyi olduğunu, ne çok çektiğini... Eminim yaşasaydı ikisini de çok severdim. Anneannemi inanılmaz seviyorum, dünyalar tatlısı tombiş meleğim benim, Allah hayırlı ömürler nasip etsin. Babaanneme de hep dua ederim tanıyamadım ama yürekten sevdim, Allah mekanını cennet eylesin, bu dünyada çok çekmiş öteki tarafta rahat etsin inşallah...

ben babaannemı hıc sevmem hıc bır torunuda sevmezz. aneannemıde hıc gormedım ama benı ona cok benzetırler anlattıklarına gorede ıyı kadınmıs bundan dolayı rahmetlıyı daha cok severımmm

anneannem anneannem anneannem:D
22yıldır kahrımı çekmiş,halada çekmekte olan anneannemden başka kimim var,Allah ona sağlıklı uzun uzun uzunn ömürler nasip etsin inş.biz ikimiz bir evde gayet iyiyiz,didişmeler,küsmeler falan ama iyiki varsın anneannemmmm :)
babanneye gelince,tanımam etmem valla, o yüzden sevmiyorum,sevmicem de...

Anneannem 2. annem gibidir....
O kadar çok severdim ki
Kızıma adını koydum..
Allah rahmet eylesin.Babannemi de severdim ama öncelik anneannemdeydi:)

Geri