gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anneler günü 2013te ne zaman kutlanacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Önümüzde ki yıl anneler günü hangi tarihe denk geliyor melekler ? Bu yıl unuttum ve annemi gece kutladım :S Önümüzde ki yıl bari hatırlayayım :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Anneler günü Türkiye'de 1955 yılından bu yana kutlanmaktadır. Mayıs ayının 2. Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanır.

Anneler Günü bu yıl 12 Mayıs 2013 Pazar Günü kutlanacak.

anneler günü 2013te ne zaman kutlanacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Günü Ne Zaman

Anneler Günü Ne Zaman

bu yıl anneler günü ne zaman Selam meleklerim, ya merak ediyorum sorayım dedim. Bu yıl anneler günü tam olarak hangi güne denk geliyor ? Aranızda bilen var mı ?
  2. anneler günü 2012 anneler günü ne zaman

anneler günü 2012 anneler günü ne zaman

anneler günü 2012 anneler günü ne zaman ? arkadaşlar anneler günü yaklaştı mı tarihi ne zaman?
  3. 2013 Anneler Günü Ne Zaman ?

2013 Anneler Günü Ne Zaman ?

Anneler Günü Ne Zaman 2013 Anneler Günü 2013 Hangi gün Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2013 yılında anneler gününü kutlayacağımız tarihi paylaşalım :) 2013 Anneler Günü 12 Mayıs 2013 Pazar Günüdür. 2012 Anneler Günü 13 Mayıs 2012 Pazar günü kutlanacak Türkiye'de anneler günü her Mayıs ayının 2 pazar günü kutlanmaktadır
  4. 2013 Anneler Günü ne zaman hangi günde kutlanacak

2013 Anneler Günü ne zaman hangi günde kutlanacak

Anneler Günü 2013 Ne Zaman Anneler Günü 2013 Ne Zaman kızlar gününü unutmuşum siz yazarsanız bende paramı ona göre ayarlıyacam hediye almak için
  5. Babalar Günü 2013 Ne Zaman Kutlanacak ?

Babalar Günü 2013 Ne Zaman Kutlanacak ?

2013 Babalar Günü Ne Zaman Babalar Günü 2013 Ne Zaman Sevgili melekler, bildiğiniz gibi geçtiğimiz pazar günü babalar gününü kutladık. Hepimiz en güzel hediyelerle babamızın elini öptük. Bu yıl böyle geçti. Bu yazımızda 2013 babalar günü ne zaman diye merak eden meleklerimize tarihi hatırlatmak istiyoruz :) Babalar günü her sene Haziran ayının 3. pazarı kutlanır. 2013 Babalar Günüde -...

Sayfayı Paylaş