gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Anneler için değerli sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

anneye sözler annelik sözleri annesizlik sözleri annem annelikle ilgili sözler Dünyanın en kıymetli varlıkları annelerimiz için en değerli ve en güzel sözlerle onlara bir nebzede olsa sevgi sözcüklerinizi yollamak ve onları mutlu etmek istiyorsanız işte anneler için en güzel sözler [​IMG]
    Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, Söyleyeyim: ANNEM’dir.
    Abraham LINCOLN

Anneler, her şeyi görmeseler bile kalpleriyle duyarlar Ostrovoski

Bir kadın, anne olana kadar çocuktur Strindberg

Cennet annelerin ayakları altındadır Hadis-i Şerif

Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz Victor Hugo

Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez Emile

Kadınlar zayıftır, ama analar kuvvetlidir Victor Hugo

Kadının en büyük vazifesi analıktır Atatürk

A N N E

*Ben annemi nasıl sevmem ki;o,beni bir müddet karnında,uzun bir zaman da kucağında,ölünceye kadar kalbinin şefkat köşesinde taşımıştırOna saygısızlık göstermekten daha aşağılık bir şey bilmiyorum

Abdurrahman CÂMÎ (KS)

* Ana-babaya hürmeti bilmeyen,yediği sofradaki ekmeğe teşekkür etmeyen,insana kıymet vermeyen,şüphesiz dalâlettedir

ProfMazhar OSMAN

* Babalarının taşkınlıklarını,çocukların usandırıcı hırçınlıklarını eritecek fazîlet cevheri : Anne kalbidir

Aşeref GüZELYAZICI

* Ana-baba âhı almak; Ana-baba âhının zehirini içen kurtulamaz

Ali Fuat BAşGiL

* Anneler evlerin saâdet kaynağı;zevk-u safa ışığı,evlad tarlalarıdır

Aşeref GüZELYAZICI

* Kadınların saâdet saltanatı,iyi birer anne olmalarıyla başlamaktadır

Aşeref GüZELYAZICI

* insan karısının matemini üç hafta,kız kardeşinin üç yıl tutar,Fakat anne acısını ölünceye kadar tutar

Adalbert Von CHAMiSSO

* Annesiz kalan bir yuvanın ne kıymeti vardır

Nathaniel HAWTHORNE

* Bana iyi anneler veriniz,size iyi vatandaşlar vereyim

Napoleon BONAPARTE

* Anneler her şeyi görmeseler bile,kalpleriyle duyarlar

ANikolayeviç OSTROVSKi

* Hayatta okuduğum en kıymetli kitap,annemdir

Abrahasm LiNCOLN

* Anne kalbi çocuğun okuludur

Henry WARD

* En harika ses anne sesidir

Johann Wolfgang GOETHE

* Hayatta en hürmete lâyık varlık annedir

Minuşehr

H i K M E T L E R :

* çocuğu doğuran,büyüten,ilk terbiyeyi veren anne,verdiği eserin ilk mes’ûlüdür

* Ana başta taç imiş,her derde ilaç imiş Bir evlat pir olsa da,anaya muhtaç imiş

* üvey ana,kadın ruhunda şefkati idam eden bir sehpadır

* Annesiz kalmak bir çocuk için en büyük acıdır

* Kadın için asıl mutluluk,anne olmaktır

* iyi anne,en muhterem insan,iyi annelik,en güzel sanattır

2. doktor

doktor Forum Okuru

canım annem
    anne awn birtanesin aöma ben küçüken babaöma yoladın beni nasıl üzüldüm keşke senin sözünden hiç vaz geçmeseydim anneeeeeee seni çk seviyoru annnnnnnnneeeeeeeeeee

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canımmm anneeem biriciğim iyiki varsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

4. bengisu çelik

bengisu çelik Forum Okuru

anne nisanın 14dünden beri bir eksikliğim var neden gittin bizi bıraktın mekanın cennet olsun rahat uyu anne

Anneler için değerli sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annelerimiz için sms sözler

annelerimiz için sms sözler

KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER...
  2. annelerimizden çok değerli nasihatlar!

annelerimizden çok değerli nasihatlar!

komik nasihatlar 1-Sırlarını sevdiğinle paylaşman daha iyidir. Saklamaktan kaçın. 2-Hep kendini savunma. Sen Onu, O seni savunsun. 3- Bağışlamayı öğrenin, alışkanlık haline getirin. Hata sandığın her şeyin Üstüne gitme, belki aşırı tepki gösterdiğini sonra anlayınca mahçup olursun. 4- Eşiniz, sevdiğiniz kızgınken sert karşılık verme. Sakin oluver. Bir gün de sen gereksiz kızdığında O...
  3. Anlamlı ve değerli sözler

Anlamlı ve değerli sözler

değerli sözler degerli sozler degerli sözler değerli facebook değerle ilgili anlamlı ``DOGA İNSANI ALDATMAZ İNSANI ALDATAN DAİMA KENDİSİDİR`` `Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır...` Büyük beyinler fikirleri orta beyinler olayları küçük beyinler ise kişileri konuşur. HYMAN RICKOVER Sahipsiz olan memleketin batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır. M....
  4. Dini çok değerli sözler

Dini çok değerli sözler

değerli dini sözler çok değerli sözler mükemmel dini mükemmel ßüTün öZL€DiKL€R!im ߀ND€n aYRı YaŞıYoR...!!!! ß € $ P a R a € d € R M i V a r L ı q ı n . . . ? K i Y o k L u q u n ß e n i A c ı t S ı n . . .!! A$k'La SakLanßaç ØYnuYØrum !! £n iYisi içimden 9'a kadar SaymaK we Ønu ØLduğu Yerde UnuTmak ...!! KØrkma KaLß!m GeÇeR aCıSı !LK D€Famı a$ıK ØLdun Sen ...!! VaR mı aŞKın ßenLe KavgaSı...
  5. Anneler günü için güzel sözler

Anneler günü için güzel sözler

anneler günü güzel sözler anneler günü için güzel sözler annelere facebook anne sözleri facebook anne sözleri Anneler gününde ona sevginizi bu güzel sözlerle gönderebilir ve bu güzel ve özel günde onu hatırlayıp mutlu edebilirsiniz:) Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en...

Sayfayı Paylaş