gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelik mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hamilelik sürecindeki anne için çok güzel sözler, hamilelik mesajları anne güzel sözleri Hamilelik sürecinde olan ve hamile yada anne olanlara çok güzel sözler yazmak istiyoruz. Aslında bu sözler, dünyaca ünlü tanınmış kişiler tarafından kaleme alınmış. Anneliğin ne kadar ulvi ve yüce bir duygu olduğunu öven, düşündürücü harika sözler bence... Paylaşmak istedim kızlar...

Beni de bir ana doğurmadı mı? Türk anaları daha nice Mustafa Kemal'ler doğurur. (ATATÜRK)

Anneler, herşeyi görmeseler bile kalpleriyle duyarlar. (OSTROVSKI)

Kadınlar zayıftır ama anneler kuvvetlidir. (VICTOR HUGO)

Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz. (VICTOR HUGO)

Dünyada öğretilen tüm bilgilerin hiç biri, bize bir ananın bir bakışının, bir kelimesinin verdiği şeyi anlatamaz. (WILHELM RAABE)

Kadının en büyük vazifesi analıktır (ATATÜRK)

Ana sevgisi, bencil duyguların en üstünüdür (ALAIN)

Bana, okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız söyleyeyim: Annemdir. (ABRAHAM LINCOLN)

Hiç bir süs ve elbise bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. (BRACHVOGEL)

İnsanlar anneleri onları ne yaptıysa odurlar (EMERSON)

Anne, hayatın sonsuzluğudur. (EMILE ZOLA)

Hiç kimse, kollarında bir çocuk tutan anne kadar çekici ve bir kaç çocuk arasındaki bir anne kadar saygıdeğer değildir. (GOETHE)

Cennet anaların ayakları altındadır (HZ. MUHAMMED)

Annesinin gönlünü kıran büyük günah işlemiş olur (HZ. MUHAMMED)

Bir anne yüreği dibinde af bulunan bir uçurumdur. (HONORE DE BALZAC)

Anne, her zaman haklıdır. (HERMAN SUDERMANN)

Erkekler anneliğin ne olduğunu bilmezler. (OSCAR WILDE)

Belkide anneliği en güzel bu aşağıdaki çizim anlatıyor kızlar....

Süper yaa...

prenses 1989 bunu beğendi.
Hamilelik mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesaj

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı...
  2. Hamilelik Kutlama Mesajı Örnekleri

Hamilelik Kutlama Mesajı Örnekleri

Bu konu; hamilelik kutlama mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kardeşiniz, yakın bir akrabanız ya da sevgili dostunuz gebe kaldıysa onun sevincini siz de paylaşır, heyecanla bebeğin geleceği günü beklemeye başlarsınız. İşte o ilk müjdeli haber kulağınıza geldiğinde eğer o an için arama imkanınız yoksa harika bir mesajla ilk kutlamayı yapabilirsiniz. İşte sizler için...
  3. hamilelik

hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b
  4. hamilelik

hamilelik

Merhaba arkadaslar, esimle adetimden 1 gün sonra korunmasiz iliskiye girdik.Hemen ardindan sabahlari kahveringi akinti gelmeye basladi.Akintinin kokusu yok.Bel agrisida var hafif hafif.Tabi bunlar kuruntuda olabilir ama.Akinti beni düsündürüyor!!!Basina benzer bir olay gelip hamile kalan var mi?Ardindan 1 hafta sonra akinti kesildi.Simdide gögüsler basladi agrimaya.Adetime 12 gün kaldi.Cevap...
  5. hamilelik

hamilelik

Benim adettimden 2 gün geçti tahlil yaptırdım 1.20 çıktı ama geç olduğu için doktora gösteremedi ama ben hep aynı günde adet oluyordum ilk kez böyle oldu gecikme oldu acaba hamilemiyim degilmiyim bende bilmiyorum

Sayfayı Paylaş