anneler yetişinnnn!!

multimini şuruplarından aldım idilcim kullanmaya başladım bakalım faydasını görecek miyiz.bu arada yeme alışkanlığını da değiştirmeye çalışıyorum ama zor olacak:(

yasmintez canım benim eğer beni dinlersen sen ister dünyanın vitaminini al içir yemedimi çocuk yemez benim sana daha çok pratik bir tavsiyem olacak ama uygularsan faydasını göreceksin mutlaka denemiş bir anne olaraktan faydasını gördüm ben çocuklarımda. aktardan kişniş tohumu al sonra onu yarım çay bardağı kaynar suya yarım çay kaşığından az koy ve bir dakka kadar demle ve ondan bebeğine bir çay kaşığı sabah yada akşam içir aç yada tok fark etmez bir günde yada iki günde bir içir yemek alışkanlığı oluşmaya başladımı kiii başlar ozaman gerek kalmaz bırakabilirsin sormak istediğin başka bişey olursa yazabilirsin cnm kolay gelsin :D

sabır meleği bu dediğini ne kadar süre uygulamam gerek tahminen? kilo aldırmak için mi içirdin sen bunu çocuğuna? valla ben bitkisel bir çözüm araştırmamıştım şurup almak mantıklı gelmişti.

birak istedigi kadar yesin cnm.demekki ona yetiyor bende aman zayif yemiyor diye gidip ilac almistim elim kirilaydi cocuk siùmdide durmuyor .105 kilo 17 yasinda .simdide kilo versin diye yalvariyorum bi zamanlar tabak elimde dolanirdim arkasinda sagligi yerindeyse hic zorlama bence

Geri