gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

annem

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Yalan dünyaya yumarken gözlerini Ne deyip söyledin son sözlerini Getirebildinmi kelimeye şahadetini
    Fani dünyaya verirken son nefesini

Tepeden tırnağa osmanlı kadını
    Doğrulukla yazdırdın tarihe adını
    Öksüz bıraktın tüm evlatlarını
    Ansızın verdin azrahile canını

39 yaşında dul kaldın
    Bizlere hem ana hem baba oldun
    Yıkılmadın hep ayaktaydın
    Bizlere kol kanat gerdin

Dünyada hep ağladın gülmedin
    Rahat yüzü görmedin
    Evlatlarından da şevkat görmedin
    İnşallah orada gülersin anam

Seni ağlatanlar
    Hiç mi utanmaz
    Yalan dünya kimseye kalmaz
    Dünya malı ile zengin olunmaz
    Herkez ettiğini bulur be anam

annem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne....

Anne....

Ana Hakkı ve Alkama'nın Sonu Hazreti Peygamberimiz (s.a.s.) eshabıyla oturmuş sohbet ediyordu. Bir kadın sahabe Resulullah'ın huzuruna telaşla girerek: - Ya Resûlellah! Şu anda kocam ölüm dçşeğinde, belki biraz sonra ölmüş olacak... Yalnız yanında kelime-i şehadet getirdiğimi anladığı ve kendiside getirmeye çalıştığı halde şehadet kelimesi getiremiyor. Kocamın imansız gitmesinden...
  2. annelerimize....

annelerimize....

• Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun. • Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum. • Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem. • Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem. • Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir...
  3. anneme!!!!!

anneme!!!!!

Nasıl bir sevgiyle seversiniz ki bu ne efsane bir aşk ne kadar fedakar bir sevgi bu Allah�tan bir lütuf ve eşsiz bir armağan� Ne kadar çok yazsam ne kadar güzel söz söylesem bu dünya sözleri yetmez bilirim çünkü sen annesin� Evladınım; bu yazıyı yazılmamış tüm annelere yazıyorum çünkü böyle öğrettin paylaşmayı bu yazıyı da okuduğunda gözünden pırlantalar akıtacağını biliyorum�. Senin...
  4. anneme...

anneme...

ANNEM'e Sevmek sadece karşı cinsi sevmek değil biliyorum Ve artık şiirlerimi sana yazıyorum annem ...Çünkü ben seni her şeyden çok seviyorum Dün benim doğum günümdü annem Beni dünyaya getiren sana teşekkürlerim sonsuz Herkes iyi ki doğdun dedi annem, sevilmek güzel duygu Sen öğrettin bana bu en güzel huyu Sayende yaşadım ben sevmenin ve sevilmenin verdiği huzuru Sen de beni çok...
  5. anneme

anneme

şu an 51 yaşındayım bende bir anneyim ama yınede senin varlığına ihtiyacım var.keşke ben küçücük bir çocuk olsamda sen bir kere olsun saçlarımı okşasan.şimdi benden uzaktasın ben senin yokluğunu hep hissediyoyorum.seni hep özleyeceğimmmm.

Sayfayı Paylaş