gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arda kural neden intahar etti ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar haberlerde okudum da Arda Kural intahar etti diyorlar arda kural öldü mü bu birinci sorum ikinci sorum ise acaba arda kural neden intarhar etmiş bilgisi olan benimle paylaşabilir mi ?

arda kural neden intahar etti ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne bela okusam ne lanet etsem bıktım artık!

Ne bela okusam ne lanet etsem bıktım artık!

kaynanamdan bıktım babamdan bıktım Yaa Allah için ben bu kaynanamdan ve kocasından hatta oğlundan hatta şöyle söylüyüm eşimin bütün ailesinden bıktım, sıkıldım, usandım artık yaa. Nefretim nefreti de aştı artık anlatamayacağım bir hisse dönüştü. Kaynana deyip saygısızlık etmedim bana el kızından beter davrandı, tek kuruş paralarını istemedim bi de üstüne bizi borçlu çıkardı, kendi evimizde...
  2. arda kural gerçekten şizofrenimi?

arda kural gerçekten şizofrenimi?

Haberlerde değil diye duydum ama herkes ayrı birşey söylüyor,arda kural gerçekten şizofrenimi şimdi ? :S
  3. Arda Kural Taburcu Oldu!

Arda Kural Taburcu Oldu!

Bu konu; Arda Kural Taburcu Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oyuncu Arda Kural geçtiğimiz günlerde rahatsızlanmış ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine yatırılmıştı. Şizofren teşhisi konduğu hakkındaki iddiaların ardından bir açıklama yapmış ve bu iddiaların gerçek olmadığını belirtmişti. 20 günlük bu tedavinin ardından Kural taburcu oldu ve bakın...
  4. Arda Kural Sağlığına Kavuştu

Arda Kural Sağlığına Kavuştu

Bu sayfa, Arda Kural Sağlığına Kavuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kısa bir süre önce psikolojik problemleri sebebiyle hastanede tedavi gören Arda Kural artık sağlığına kavuştu. Ünlü oyuncu bir açılışta objektiflere takıldı.. Bir süredir zor günler geçiren Arda Kural , kuzeninin Büyükçekmece Albatros’ta hizmete soktuğu Mastika adlı balık restaurantının açılış...
  5. Arda Kural Yeniden Setlerde!

Arda Kural Yeniden Setlerde!

arda kural arda kural haberleri Sevgili melekler, bir süre önce rahatsızlanarak psikolojik tedavi gören oyuncu Arda Kural, iyileşerek setlere döndü. Bir süre hastanede kalan ve sağlığına kavuşen Kural, Serdar Temizkan’ın yeni filmi için kamera karşısına geçti. “Kutsal Bir Gün” isimli film, yakında sinemaseverlerle buluşacak.

Sayfayı Paylaş