gebe
  1. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar yardım edin :(( kimseye soramıyorum da

Konu, 'Gebelik' kısmında meltem00 tarafından paylaşıldı.

arkadaşalar daha önce hamilelikten şüphelendiğimi ve belirtileri söylemiştim normalde dün regl olmam gerekiyordu ikinci günü hala olmadım ve kasıklarım çok fena agrıyor ayakta duramıyyorum iştahım da kalmadı halsizlik var yardım edin lütfen

2. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen ya yardım edin :(((

3. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yardım etmicekmi

4. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım
    bence bukadar endıse edıcegıne kosup eczaneden 3 lıraya bı test alıp denesene
    sılık bıle cıksa bu hamılelıgın habercısı olabılır
    gebelık belırtısı hemen belırlenen bır sey degıl ben hamıle ldugumu ogrendıkten sonra belırtıler basladı

AYŞEDEN bunu beğendi.
  5. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    bencede bi test alıp sonucuna bak kasık ağrıları hamileliktende olur adetin haberciside

AYŞEDEN bunu beğendi.
  6. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alabilsem alacamda ulaşım söz konusu

arkadaşlar yardım edin :(( kimseye soramıyorum da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

sevgilim bana küfür etti rüyada sevgilini ailenle tanıştırmak sevgilim küfür ediyor rüyada sevdiğini ailenle tanıştırmak arkadaşlar yardımınıza tecrübelerinize ihtiyacım var benim bi erkek arkadaşım var.. onu ailemle tanıştırdım ve bende onun ailesiyle tanıştım... aramız çok iyi... beni çok ama çok seviyor bi dediğimi iki etmiyor..başka erkeklerin hayır diyeceklerine sadece beni üzmemek adına...
  2. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  3. bi yardım edin arkadaşlar

bi yardım edin arkadaşlar

80 kiloyum 68 kiloya düşmek istiyorum ama diyet uygulayamıyorum bazıları günde tek öğün ve sıkı bi şekilde yemek yeğerek zayıfladıklarını söylüyolar bu şekilde verebilirmiyim kilolarımı
  4. arkadaşlar yardım edin lütfen....

arkadaşlar yardım edin lütfen....

sizden bir konuda yorumunuzu almak istiyorum.. haziran ayının 13 unde hastalanmam gerekiyordu olmadım 17 sinde kan testinde hamile oldugumu öğrendim ancak 3 gun sonra düşük yaptım. ve suan 20 temmuzda adet olamam gerekirken hala olmadım adetimin geçikmesinin 11. gunu kan testi yaptım ve ultrasonda rahim kalınlaşması olduğu halde sonuç negatif çıktı.. bugun 14, gun gecikmede ve ara ara kasık...
  5. arkadaşlar yardım edin:(

arkadaşlar yardım edin:(

benimde derdim var kendimce dağ gibi hemde.. şöyle söyleyeyim panik bir insanım çok. haziran ayında sevgilimle birşeyler yaşamıştım ama birlikte olmadık ben yinede hamile kalmaktan korktum kendimce sebeplerim vardı.. temmuz ayında da adetim gecikince şüphelendim 3 kez beta hcg testi yaptırdım farklı tarihlerde 3 testte de değerim 2.1 den küçük çıktı. doktor farlutal verdi adet söktürücü...

Sayfayı Paylaş