gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben bandana bağlamak istiyorum kaç türlü şekli var bunun ve nasıl bağlıyoruz ( ben kızım ) Bandana bağlama modelleri ve şekilleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri

Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri

örgüden saç bandı sac bandı örgü modelleri örgü bandana modelleri bandana Örgüden yapılmış saç bandı ve bandana modellerinden oluşan örnekleri bu tür aksesuarlardan hoşlananlar için paylaşıyorum.
  2. Bana birisi karabaş otunun yararlarını anlatabilir mi

Bana birisi karabaş otunun yararlarını anlatabilir mi

Ben yurt dışından yazıyorum kızlar. Bana karabaş otunun faydaları ve yararları lazım. Thnks
  3. Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları hakkında genel bilgiler burda melekler melekler mekanı sakinlerinin dikkatine sevgili arkadaşlarım görmüş olduğunuz rüyaların ne anlam geldiğini merak ediyorsanız bana başvurabilirsiniz...fakat öncelikle açmış olduğum rüya nedir konusunu okuyun rüyanızın rahmani mi şeytani mi nefsani mi yoksa günlük hayatınızda gelişen olayların...
  4. Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ? Arkadaşlar hepinize selam bu konuda bilgili kişilere soruyorum Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ?
  5. Türban Kolayca Nasıl Bağlanır?

Türban Kolayca Nasıl Bağlanır?

türban bağlaması, türban bağlama modelleri, türban nasıl bağlanır Sevgili melekler, testtürlü hanımların çeşit çeşit türban bağlama metodları vardır. Şallarla, küçük ya da büyük eşarplarla yapılan bu modellerden en kullanışlı ve pratik olanı sizlere bu konumuzdan anlatmaya çalışacağız.. Başörtümüzü bağlamaya başlamadan önce saçımızı topuz halinda sıkıca bağlıyoruz.Topuzu yaptıktan sonra...

Sayfayı Paylaş