gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Aşılama işleminden sonraki adet gecikmesi yaşayanlar bu başlıkaltından !

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşılamadan sonra adet gecikmesi, ağrı akıntı adet kanaması adet görme ağrı olurmu durumları bu başlık altından paylaşalım lütfen. Aşılama sonrasında adeti gecikenler bu başlık altından durumlarını yazabilir, bilgi alışverişinde bulunabilirler. Konuyla alakalı bir kaç bilgide biz verelim.
    Aşılama yönteminden hemen sonra yani üç beş günde yada bir hafta içinde hamilelik belli olmaz meleklerim. Ancak 15. günden sonra test yaptırmanız gerekmektedir. Bu test eczanelerde satılanlardan değil, kan yöntemiyle yapılan testlerden bahsediyoruz.
    Aşılama Yönteminde Progesteron kullananların dikkatine

Evet meleklerim progesteron kullanımı malesef adet gecikmesi yapabiliyor. Aba bazen bazıları progesteron kullandığı halde adet te olabiliyorlar. Progesteron kullanan kişilerin adet olup olmadıklarına bakmadan 15. günde kandan gebelik testi yaptırmaları gerekmektedir.

Örneğin : 15 ağustosta aşılama yöntemi ile gebelik deneyen meleklerimiz adet olsunlar yada olmasınlar 30 ağustos 5 eylül arasında mutlaka kandan gebelik testi yaptırsınlar.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben asılama oldum bugun 5 cı gunum ılk asılamada hamıle kalan varmı arkadaslar aranızda söleyın bana lutfen cvp beklıyorum

3. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    bende ilk aşılama oldum ama sonuç negatif

4. ozlem.g

ozlem.g Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    18
    ben de 1. aşılamayı 2 temmuzda oldum. bugün 11. günüm ve test yaptım. sonuç negatif:(

5. umutısıgı

umutısıgı Forum Okuru

arkadaşlar 24 ağustos aşılama yaptırdım bugun 14. günüm idrarda test yaptım negatif cıktı acaba kanda pozitif cıkarmı ?

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Çubuk testler hata verebiliyor Kanda gebelik testi yaptır ;)

7. nergis.k

nergis.k Forum Okuru

merhaba inşallah bebek isteyen herkeze allahım nasip etsin. İlk aşılamada tutan çok az insan var bende 6 ay önce yaptırdım maalesef tutmadı. bu arada HSG rahim filmi çektirdiniz mi? bu çok önemli ben 2 hafta önce çektirdim ve peşinden gebelik oldu hiç beklemediğimiz bir şeydi. mutlaka HSG çektirin çok faydası var

esra1987 bunu beğendi.
Aşılama işleminden sonraki adet gecikmesi yaşayanlar bu başlıkaltından ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kist bu kadar adet gecikmesi yaparmı ?

kist bu kadar adet gecikmesi yaparmı ?

merhaba herkese ben nısan 6da adet oldum ama su an hala adet olmadım doktor hormon bozuklugu ve kıst var dedı ama kıst bu kadar gecıkme yapar mı bende gebelıkten suphelnıyorum bıraz ama belırtılerı fılan yok test yaptım negatıf ama kıst bu kadar gecıktırır mı yoksa baska seyler olabılır mı?
  2. adet gecikmesi

adet gecikmesi

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza 13 günlük adet gecikmem var bugün idrar testi yaptırdım negatif çıktı bu konu hakkında bilgi verirmisiniz ben tüp bebek tedavisi görecektim ama adet olmadığım için başlayamadım testte negatif olunca çok üzüldüm artık umudum kalmadı 13 günlük gecikme idrar testi için yeterli değilmidir ne olur yardımcı olun
  3. adet gecikmesi

adet gecikmesi

herkese ii günler adetim 5 gün geçikti. geçen ayda 2 gün geç gelmişti. bu ayda 2 gün geçince doktora gittim kan testi yaptı ultrasyonla baktı bir sorun yok dedi. beta hcg de 5 çıktı acaba diyorum başka bir doktora tekrardan gitsem mi şuan 5 gün geçikti
  4. adet gecikmesi!!!!

adet gecikmesi!!!!

merhaba kızlar , benim sorum şu ; ağustos-eylül-ekim ayları 36 günde bir adet gordum.son ayımda (ekım ve kasım ayı arası) 32 günde yanı normal duzenınde geldı .yalnız bu ay daha adet görmedm.32 gun uzerınden hesaplarsam gecikmem var ama 36 gun uzerınden olma ıhtımalı kafamı karıstryo .acaba duzenım gene mı degıstı,bide adet gecıkmesı halınde adet belırtılerı devam eder mı
  5. adet gecikmesi

adet gecikmesi

merhaba. En son 30/08/2016 da adet oldum. Normalde adet donemim 32-34 gun arasinda degisir ama temmuz ayindada adetimden 5 gunluk bi gecikme yasamistim ve adetim 30/07/2016 da gelmisti. Bu ay cinsel illiski yasamadim sadece 4 eylulde perina bolgesine zevk suyu gelmisti ve ben hemen silmistim baskada hic bir iliskim olmadi. 1 bucuk hafta once kadar grip oldum. Dun 7/10/2016 da idrar testi...

Sayfayı Paylaş