Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Slm ben de yeni katıldım aranıza 5 yıllık evliyim 3 yıldır cocuk istiyoruz ama olmadı sorun eşimde varıkosal vardı varıkosal ameliyatı olması gerekiyordu biz ameliyattan önce iki kere aşılama denedik tutmadı eşimin doktoru tutmaması normal sağlam spermlerin yapısını bozar dedi ce eşim ameliyat oldu aradan bir sene kadar gecti ve test yaptık hareketlilik yükseldi sayıda sorun yok ve tekrar Aşılama yapın tutar dedi eşimin dktra ve biz 3 aşılamayı üç gün önce yaptırdık inşallah tutar bende belirti olarak cok ayakta kalırsam bel ve kasık ağrım oluyor iştahsızlık var birde inşallah isteyen herkesin bebeği olur Allah'ın izniyle

Canım hic bir ağrı aci olmuyor bende yaptırdım 1-2dakika surdu 1saat Dinlendim 4gun sonra kan testi yaptircam ama ben inanıyorum ki var

Merhabalar ben on gün önce aşılama yaptım ve dayanamadım bugun idrar testi yaptım ve silik bir ikinci çizgi cıktı inşallah hamileyimdir biraz daha bekleyip kan tahlili yaptırcam inşallah hepimizin bebişleri olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
merbaha arkadaşlar aranıza yeni geldim ben :) ben 07,05,te aşılama yapıldım sizce bugün 14,gün test yapsam evde belli olurmu?ama adet olcakmışım gibide kasık ağrılarım var :( göğüslerim çok hassas benim gibi olan lar cevap atarsanız birde sonuç

Cnm ben 10 gün idrar testı yaptım ve pozitif çıktı bir kaç gün daha bekleyıp ksn tahlılı yaptırcsm umarım oda pozitif çıkar

İyi geceler arkadaşlar bende 15 mayista aşilama yaptirdim heyecanla bekliyorum bu ay sonu normalde rengli olma günün inşallah olmam bu miraç kan dilinde ALLAH kimsenin emeğini boşa cikarmasin

Geri