Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Merhaba arkadaşlar hepimizin sıkıntısı ortak. Ben 27 yaşındayım ve 6 yaşında bir kızım var. Son 1,5 yıldır ikinci çocuk düşüncemiz var ancak henüz nasip olmadı. 3 yıl önce ameliyatla sağ tüpümü aldılar. Geçen yıl da rahim filmi çektirdim. Sol tüpümün ön kısmında bir şişlik mevcut. Doktorum aşılama önerdi biz de yaptırdık. Bugün 13. Günüm zaman geçmek bilmiyor. Yarın kan testinde belli olacak. Ben de bir çok bayan gibi dayanamadım ve idrar testi yaptım. Sonuç negatif çıktı :( moralim bozuk tabi. Belki bir umut yarını bekliyorum. En çok da kızım için istiyorum bu bebeği. Rabbim isteyen herkese annelik duygusunu yaşatsın. inşallah kimsenin kucağı boş kalmasın.. Allah yardımcımız olsun. Âmin

Kızlar bel ağrısı iyice attı regli günüm ama olmadım hadi hayırlısı kendimi hamile gibi hissediyorum ama negatif görmektende korkuyorum rabbim büyük
:melek:

Kızlarr maalesef kan testim negatif çıktı :( çok üzgünüm :( halbuki kasık ağrılarım vardı. Bel ağrısı baş ağrısı... Kızıma da kasık ağrısıyla kalmıştım. Bu da beni çok ümitlendirmişti. Son günlerde de regl olacakmış gibi ağrılarım vardı. Onca ağrı, çekilen eziyet boşa gitti. :( hayırlısı. Ceren inşaallah regl olmazsın. Sen de benim gibi hayal kırıklığı yaşamazsın. Bari senin yüzün gülsün..

Arkadaşlar bugün asilamadan sonraki 11. Gun âdet timde ustunden 2 gun gecti kan testi yaptırdım negatif çıktı 1,2 :( umudum kırıldı sizce deger yukselirmi kasik ağrim var bisy batar gibi sancım oluyo...:/

merhaba arkadaslar 3yilik evliyim bende asilama yaptirdim ilk asilamam ve asiladan 12gun gecti evde test yaptim negatif adet donemim yakindi bekledim ama adetim bugunude sayarsak 5 gun gecti ve asilamanin 16 gunu heycanliyim ama cok korkuyorum test yapmayada ne yapacagimi hic bilmiyorum yaa

Merhaba arkadaşlar, bende aşılama yaptıralı 6 gün oldu. kasıklarımda ağrı çok can sıkıcı, yürüdüğümde, oturduğumda batmalar ve ağrı oluyor. ayaklarımı uzatıp oturduğumda ağrı hafifliyor. ateş basmalarım oluyor. ilk aşılamamız bu bizim çok merak ediyoruz ama her şeyin hayırlısı. Ne çok umutluyuz ne de umutsuz. olursa da ağlayacağım olmazsa da içimden ağlamak geliyor.. burada yazılanları okuyunca ilk aşılama tutmadığını söylemişsiniz biraz umudumu yitirir gibi de oldum.. hiç ilk aşılamada tutan yok mu?

Geri