Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Bence düşün sonradan olmayınca böyle bizim gibi olursun bnm ilk asilamam tutmadı bu ay ikinci asilamam yapılacak hayırlısı artik

Gunaudin herkese..su mubarek ramazan ayindq rabbim herkesin dualarini kabul etsin..bende ilk asilamami yaprirdim 12 sinde bekliyorum simdi..stres yapmitorum guzel dusunmeye caliyorum ama bi yandandan kotu sonuxa hazirloyoeum kebdimi..belkide cok acele ediyoriz...esimde ve bende juc bi sorun yok hatta sonuclar doktoru bile sasirtti canavar gibi hormonlarin var dedi.nasip iste rabbim bilir bi vakti zamani var elbet..tek korkum ben asilamadab sobra yarim saat yattim..ve calisiyorum.isimde oldukca yogun ve yorucu.insallah tutunmustur bebegim..dua edin arkadaslar insahh

Gunaydin herkese..su mubatek ramazan ayinda rabbim hepimzin dualarni kabul eder ve bize o kutsal annelik duygusunu yadatir insallah..bende asolama yaptirdim bugun 6.gunu bakalim ne olacak hayirlisi onsallah..ben takip etmiyorum beliryileti sizde etmeyin zaten belirti vermez pkadar erken.belki sadece kasik agrisi olabilir yerlwsmeden dolayi..oda 10gunu bulur...asilama yaptirdim 15dk yatyim sonra calismaya basladim meslegimde cok yorucu surekli ayaktayim..hem olmustur diye umut ediyorum hemde kotuyede hszirliyorum kendimi..esiminde benimde hic bir problrmi yok dr olmamasi icin hic bir problem yok fiyor.yumurys olusuyor buyuyor catliyor kendiliginden tupler acik hormonlar iyi esimin sperm sayidi 117 milyon haretli hizli ..sma olmadi iste..demekki bi vakti zsmani var rabbim bilir iyidini.insallah hayirli zamanda hayitli saglikli evlatlar nadip etsin hepimize

Geri