Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Slm kızlar asilamanin 8. Gunu 1.6 çıktı kan testinde yukselirmi sizce yoksa.ovitrellenin etkisini 10 gün oldu ovitrelleyede

25nisanda aşılama yaptırdım 2gündür kasık ağrım oluyor 9mayista sonuç belli olacak çok heyecanlıyım ve korkuyorum.

3 mayista asilama oldum o gun bugundur karin kasik bel agrisi bas donmesi hersey mevcut ins sonucu olumlu olurda bu kadar agriya deger herkesin ikinci ucu cu denemesinden soz ediyor ilkinde tutan olmadimi yahu

slm ben 8 gün önce aşılama oldum.ilk bir kaç gün doktorunda dediği gibi adet sancısına benzer sancılar çektim daha sonra nadirde olsa ara ara uzun olmaksızın bu arıları yaşıyorum.şuanda çok sık yaşadığım ağzım bel ve sırt ağrılarım var,kasıklarım değilde karnımın altında hiç durmadan ama çok şiddetli olmayan ağrılarım var.bunun yanı sıra aşırı akıntım var crınone %8 jel kullanıyorum..göğüslerimdede aşırı ağrı var dokunamıyorum üstüne yatamıyorum..acaba bu tedavi sürecindeki ilaçlar yüzündenmi bu belirtiler yardımcı olursanız sevinirim..birde aşırı yorgunluk başladı son iki gündür en ufak şeyde yorulup nefes nefese kalıyorum

selam bnce bu kadar takılma derim ılaclardan olabılıyor özellikle stresten uzak durman gerekiyor.ama umarım inşallah hamilelik belirtilerin olur Rabbim isteyen herkese nasip etsin..

Benimde carsamba gunu asilamam yapildi bu dorduncu ama ikisini cok yumurta gelistigi icin yarim biraktim bi yandan ikinci sayilir yani kisacasi gobegimin altinda agrim var ve akintiyla beraber biraz once kan gelmis coooook az ama korkuyorum neden olabilir bilgisi olan varsa paylassin lutfen daha 3 gun oluyo asilama yapilali

Kızlar merhaba bende 6. Gündeyim aşılamanın beklemek çok zor sizlerden hamile kalan varmı ??? Umarım vardır :bilge:

Selam arkadaşlar ben bugün asilama olali dört gün oldu karnim çok siskin ve goguslerim de aynı sizce hamile olabilir miyim? Siz ne gibi belirtiler yasadiniz paylasip cevaplarsaniz cok sevinirim 10 yilda 3.asilamam daha once böyle olmadi.

Geri