Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Slm cnm agrim yüzünden cagirdi cok fazla yumurta oldugu icin ayni agrilar devam ediyo bende de on gim olinca belli oluyo birde bnm ilk asolamam da tuttu ama bebek eridi icerde cnm ondan simdi ilac dozunu yukseltecek progestan kullaniyorum aksam yatarken iki tane iciyorum varsa uce cikacak ilac cnm
Canim hamilelik için progestan icilmez, vajinadan alman gerekiyor ! Dr un soylemedi mi ???

Elfidam evet daha 2 gun adetim gecikmisti cmrtesi tekrar gideccem insallah daha yükselir

Kizlar 4 aralik da asilama olucam ikinci defa. Iki ay once birincisi oldum ama tutmadi. Suan bes gunluk klomen aliyorum günde bir tane. 3 aralik da ovitrelle ignesini vurdurcam.. Nolur bana dua edin, hayirlisi ile bu sefer tutsun. Insaallah Sizinde benimde tutar bebisim

Nuris canim valla adet oldum olucam gibi agrılarim vardı pragestan hapı yedikten sonra bas dönmesi oluyodu sanırım ilacın yan etkisi baska öyle mide bulantisiymis gibi etkiler olmadı daha cumartesi tekrar gidecem artık doktor ne diyerse inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

Geri