Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Kızlar bu arada ben yeni birşey denicem.aşılama düşünmüyoruz ya tüp bebeğide bir iki ay sonra düşünüyoruz.bende hayıt suyu diye birşey duydum.bu şekilde hamile kalan çok varmış.hicbir yan etkiside yok.bakalım bunuda deneyelim ne olacak.

mrb kızlar aranıza yeni katıldım 3 buçuk yaşınada bi kızım var tedavisiz oldu sonrasında hiç korunmadık 1 sendir tedavi görüyordum ve pazartesi aşılama oldum şuandada fena halde gribim limon suyu zarar edermi acaba

Slm insallah cnm bugun sabah verdik tahlili bir ay sonraki cikar dediler beklicez cnm hbr alinca yazarim dedigin suyu nerde buluruz cnm

O nasıl Bişey mis cnm bilgi verrmsnz
Canım bu çok eski tarihlerden beri kullanılan bir bitkiymis diğer adıda namus bitkisi diye geçiyor.kadınlarda adet düzensizliği,adet sancısı,yumurtlama,kistler,cinsel isteksizlik gibi birçok şeye iyi geliyormuş.kadınlık hormonunu on plana çıkarıyormuş.kullanmayı azaltmak,sivilceleri geçirmek,göğüs büyütmek gibi marifetlerinde varmış.yani canım anlıyacağın herşeyi dengeliyormuş kadın vücudunda.sise içinde su olarakta satılıyor,aktarlarda tohumunda satılıyor.tohumunu çay demler gibi demleyim günde 2 kere aç karnına içiyormuşsun.hayıt otu diye gir nete araştır canım daha birçok faydası var yazamadığım.üstelik yan etkiside yokmuş.ben hafta sonu alıp denicem.

Geri