Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

bende aşılama yaptrdım 31 ocak da mübarek cuma gunu herkes ıcın zor bır süreç cunku olucak mı olmuyacakmı kafa patlatıosun. canın sıkılıo . bnde evlılığimin 3.senesine girdım yumurtlamam dusuk esımın tstı cok cok ıyı sımdı zaman ne gösterecek asılamamnn sonucu ne olacak onu beklıors. ama asılama yaptıracak olanlar ıcın soyluorm korkmyın asılama zor degıl .rahım fılmınden korktuugunz kadar asılamadan korkmyın. tesekkrler.

slm arkadaslar ben yarin test yapmayi planlarken bugun adetim oldu cok morelim bozuk daha bir hafta vardi adetime neden boyle oldu anlamiyorum 7 yillik evliyim ve 5 senedir ugrasiyoruz isyan etmek istemiyorum ama artik umudumu kaybediyorum.bidakine tup bebek denemek istiyorum umuarim olur Allahim isteyen herkese nasip etsin insallah.

Merhaba arkadaşlar bende 30 şubatta ikinci aşılamadı yaptırdım şuan kasıklarımda çok ağrım var ve çok hazım var göğüslerim de şiş bilmiyorum tutmuş mudur 14 şubatta kanda gebelik testi yaptıracağım inşallah bize sevgililer günü hediyesi olur

Bende 30 ocakta 2 nci aşılamami yaptırdım bende Pko var yumurtalarım tembel zoraki buyutuyom bu ay gonal f ile 3 yumurtam olgunlaştı 28 ocakta çatlama iğnesi vuruldum göbekten 30 ocakta aşılama yapıldı.eşimde bir sorun yok.2012 eylül ayında klomen ile kimyasal gebelik. Yaşadım. 4 yıllık evliyim Rabbim de biliyor ya çok istiyoruz .İnşallah Rabbimin. Gonlu olur dualarimizi kabul eyler.

Bende 30 ocakta 2 nci aşılamami yaptırdım bende Pko var yumurtalarım tembel zoraki buyutuyom bu ay gonal f ile 3 yumurtam olgunlaştı 28 ocakta çatlama iğnesi vuruldum göbekten 30 ocakta aşılama yapıldı.2012 eylül ayında klomen ile kimyasal gebelik. Yaşadım. 4 yıllık evliyim Rabbim de biliyor ya çok istiyoruz .İnşallah Rabbimin. Gonlu olur dualarimizi kabul eyler.

Nana 80 bende 30 ocakta aşılama yaptırdım bende de pocs var aynen bende de üç yumurta büyüdü eşimde bir sorun yok inşallah ikimizin de tutar ben 14 şubatta test yapacağım sana ne zaman dediler

Slm Gamze banada. 14 şubat. Dedi ama çok sabirsizim. Beklemek. Çok zor ben perşembeden beri evdeyim isede gitmiyorum gerçi doktoruma göre çalışma sakincali değil.Ama ben ilk asilamam da dinlenmedim. Fazla bunda dinleniyim. Dedim .umarım Rabbim emeklerimizin hayırlısıyla karşılığını verir. Hepimize

Valla nana80 bende ilk aşılamamda dinlemiştim bu sefer çok önemsemedim ama işe de gitmedim beklemek çok zor ayrıca kasıklarımda çok ağrım var ve korkuyorum açıkçası rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Geri