Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Kızlar bende aşılama olalı 9 gün oldu ara ara kasık ağrım ilk defa aşılama oldum acaba tuttumu tutmadı mı diye korkuyorum sizlerin nasıldı bu dönemler hamile kalan oldumu aşılamayla

Kızlar bende aşılama olalı 9 gün oldu ara ara kasık ağrım ilk defa aşılama oldum acaba tuttumu tutmadı mı diye korkuyorum sizlerin nasıldı bu dönemler hamile kalan oldumu aşılamayla
Aşılama tedavisinde kullanılan ilaçlardan ötürü kasık ağrısı,kasıkta batma gibi septomların olması normaldir.Stres yapmayın ve size önerilen tarihte test yapın..

Adet ağrısı gibi kasıklarım ağrıyor. Regl günüm 12 Kasım inşallah regl olmam ya ama aşılama dan sonra 10 Kasım kanda test yapacağım tutmuştur umarım günlerde geçmiyor ki

Bnde hamdolsun iyim cnm zaten en zoru hamileykn beklemek ya gunlerin gecmemesi rabbim olumszluk vermesn olumszluklr yoluna gelince daha cekilmez oluyo cok sevndm kalp atisini duydgn icin rabbim.sag salim kucagmza almayi nasip etsin insallah emegimizi bosa cikarmasin yüzümüzü guldrsun gercektn cok.zor seni cok.iyi anliyorum :)
Canim ilk asilamanizmi pko vrmiii kac ymurtaniz oldu esinizin dgerleri nsldi

Merhabalar bende cift aşılama yaptrdim asilamanin yapildigi gunden beri sadece gaz ve arada kask agrsi var sali gunu kanda test yaptircam neolur dua edin 3 yillik evliyim 1 sene once rahim filmi cektirmdim tek tupum tikaliydi 6 ay once laparoskopi oldum tupum acildi 3 4 defa gonal f kullandim sonuc alamadim ve asilamaya karar verdik bekliorum simdi

Merhabalar bende cift aşılama yaptrdim asilamanin yapildigi gunden beri sadece gaz ve arada kask agrsi var sali gunu kanda test yaptircam neolur dua edin 3 yillik evliyim 1 sene once rahim filmi cektirmdim tek tupum tikaliydi 6 ay once laparoskopi oldum tupum acildi 3 4 defa gonal f kullandim sonuc alamadim ve asilamaya karar verdik bekliorum simdi
Bnimde ilk asilamam rabbim ikimize ve isteyen herkese guzel haberler almayi nasip etsn ins cnm bmde 1 yldr tedavi gruyrm bu ilk asilamam 2 kasimda oldm bkliyrm bndede gaz kasik agrisi kabizlik bar sn asilamani ne zmn oldn ve degerler kacti ymirta sayisi flan

slm canim benimde bugun 10.gunum dayanamayip bende test yaptim ve cok silik ikinci cizgi cikti yarin sabah dr gidicem kan testi yaptircam ama bu sefer oldu gibi hissediyorum cunku bu benim 4. asilamam ve ilk defa goguslerim ve kasiklarim cok agriyo oburlerinde hic boyle olmamisti insallah tutmustur seninde benimde yani isteyen herkese nasipetsin yarabbim..
Bnmde ilk asilamam blirtilerini ayrntili yazar msn cnm ama bnm 12 . Gnm bn yptm idrar tsti negatiffff bnde ykmu bebek

rabbim herkesin gönlünce versin

bend eilk aşılamayı yaptırdım
1. test 5.66
2.test 16.46
3. test 43.59

doktor pozitif dedi pazartesi tekrar test yapacağım ama anlamadığım kanamam var iki gündür

aynı durumu yaşayanlar varmı

Geri