gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşk şairi Ümit Yaşar oğuzcan

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşk şairi ümit yaşar oğuzcanın sözleri aşka dair bir kaç yazısı var mı arkadaşlarım tşk

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aşk şairi Ümit Yaşar oğuzcan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ümit Yaşar Oğuzcan

Ümit Yaşar Oğuzcan

22 Ağustos 1926 tarihinde Tarsus’ta doğdu. Eskişehir Ticaret Lisesi’ni bitirdi (1946); Türkiye İş Bankası’na girerek Adana, Ankara ve İstanbul’da çalıştı, otuz yılını doldurunca Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı görevinde iken, emekliliğini istedi, ayrıldı (Haziran 1977). İstanbul’da kendi adını taşıyan sanat galerisi kurdu. Şiire 1940’da Yedigün şairleri arasında başlayan; 1975’te 33 şiir, 4...
  2. Aşkın Adı Ümittir Artık...

Aşkın Adı Ümittir Artık...

Aşkın Adı Ümittir Artık... Aşk nasıl akar bir yürekten diğer bir yüreğe? “İlk bakışta aşık oldum” der kimisi Hiç yaşamadım bilemem Doğrusu inanmam da Kim böyle söylese ya da nerede okusam bu cümleyi olsa olsa etkilenmektir bunun adı aşk değil diye düşünürüm Böyle bir cümleden sonra şartlanılmış bir aşk yaşanır ve biter Anıldığında geçici bir hevesmiş aslında diye düşünülür belki de Neyse...
  3. Ümit Yaşar Oğuzcan Şiirlerinden...

Ümit Yaşar Oğuzcan Şiirlerinden...

ümit yaşar oğuzcan, şiirleri, hangileri, örnekler, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Ünlü şairlerimizden Ümit Yaşar Oğuzcan'ın şiirlerinden örnekler vermek istiyoruz melekler :) SEVİ ŞİİRİ Ben senin en çok sesini sevdim Buğulu çoğu zaman,taze bir ekmek gibi Önce aşka çağıran,sonra dinlendiren Bana her zaman dost,her zaman sevgili Ben senin en çok ellerini sevdim Bir...
  4. Önemli Aşk Şairleri kimlerdir isimleri

Önemli Aşk Şairleri kimlerdir isimleri

Önemli Aşk Şairleri kimlerdir lütfen isimlerini yazın burdan kızlar.

Sayfayı Paylaş