Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben en son nezaman baktırdım bilmiyorum aradım ama bulamadım ger sürem doladan yazdıysam özürdilerim..ben başak burçlyum hayatımda suan kimse yok ama boga burçlu olan eski erkek arkadasımın dönmesini istiyorum bana geri dönüş yapacakı yada hayatıma başka biri girecekmi nezaman nasıl biriyle evlenecegim

01 ocakta açılım istemişsin. Sonra ayın 25 inde gelip 13 mesaj yazmışsın..

2010 genel olarak iyi. 3 büyük mutluluk kartı açıldı sana.
Canım sabırzsız ve alıngan bir yapı içine girmişsin. Bence bu huyundan kurtulmaya bak.
Uyumlu ve kararlı görünmen herzaman sana birşeyler kazandırır.
Daha önce tanımadığın biri ile bir tanışma yaşayabilrisin. Ama bu konudada kararsızlık yaşayacaksın. Onu biraz tanımaya çalış ve kararını ona göre ver.
Evlilik dileğin için daha zaman var.
Eski arkadaşından haber alabilrisin. Fakat sana dönüş yollarını kapatacak bir haberde olabilri bu.
2010 da tüm gücünü ve güvenini doğru yönde kullan. Şans bir döenm senin için. Güzel fırsatlar var.

Handancam hayat neşem merhabalar,
bugün çok pozitif hissediyorum kendimi ve size fal baktırmak istiyorum bu enerjimle:). erkek arkadaşımla birşeyler iyi gitmeye başladı, sadece onunla değil ama hayatımla ilgili de işimle ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. sizce nasıl görünüyor herşey? erkek arkadaşım bana güzel şeylerden bahsetmeye başlar mı (evlilik gibi), gelecek görüyormusunuz ikimiz için, evlilik, yoksa başkası mı olur? beni seviyor mu? benim ve onun burcu terazi. gelecek ay yarışlarım başlıyor nasıl geçer (sualtı rugby'si yapıyorum)? size bütün enerjimi gönderiyorum, pozitif kalmanız dileğimle saygılar...

Handancam hayat neşem merhabalar,
bugün çok pozitif hissediyorum kendimi ve size fal baktırmak istiyorum bu enerjimle:). erkek arkadaşımla birşeyler iyi gitmeye başladı, sadece onunla değil ama hayatımla ilgili de işimle ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. sizce nasıl görünüyor herşey? erkek arkadaşım bana güzel şeylerden bahsetmeye başlar mı (evlilik gibi), gelecek görüyormusunuz ikimiz için, evlilik, yoksa başkası mı olur? beni seviyor mu? benim ve onun burcu terazi. gelecek ay yarışlarım başlıyor nasıl geçer (sualtı rugby'si yapıyorum)? size bütün enerjimi gönderiyorum, pozitif kalmanız dileğimle saygılar...

canım en son 17. sinde bakmışım sana. 15 gün bekleme süren var.

01 ocakta açılım istemişsin. Sonra ayın 25 inde gelip 13 mesaj yazmışsın..

2010 genel olarak iyi. 3 büyük mutluluk kartı açıldı sana.
Canım sabırzsız ve alıngan bir yapı içine girmişsin. Bence bu huyundan kurtulmaya bak.
Uyumlu ve kararlı görünmen herzaman sana birşeyler kazandırır.
Daha önce tanımadığın biri ile bir tanışma yaşayabilrisin. Ama bu konudada kararsızlık yaşayacaksın. Onu biraz tanımaya çalış ve kararını ona göre ver.
Evlilik dileğin için daha zaman var.
Eski arkadaşından haber alabilrisin. Fakat sana dönüş yollarını kapatacak bir haberde olabilri bu.
2010 da tüm gücünü ve güvenini doğru yönde kullan. Şans bir döenm senin için. Güzel fırsatlar var.
yorum için teşekkürler..pc bozuktu uzun zamandır giremiyodum

bunu pek anlamadım onu hayatında başka bi bayan olabilirmi acaba bununla ilgili bi habaer alabilirmiyim

Merhabalar, ben tarot baktırmak istiyorum, bu yıl beni genel anlamda neler bekliyor? hayatımda ne gibi değişiklikler olur?sevdiğimden ayrıldım yeniden birleşirmiyiz? bana sevgisi var mı? ayrıldık ama hala konuşuyoruz yani küs değiliz.ben bana dönmesini istiyorum, bu hafta buluşacağız ne gibi gelişmeler olabilir?ben ve o terazi. sizce anlaşabilir miyiz?beni seviyor mu?o yabancı. bu yıl evlenirmiyiz?çok çok teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden
saygılar

Merhabalar, ben tarot baktırmak istiyorum, bu yıl beni genel anlamda neler bekliyor? hayatımda ne gibi değişiklikler olur?sevdiğimden ayrıldım yeniden birleşirmiyiz? bana sevgisi var mı? ayrıldık ama hala konuşuyoruz yani küs değiliz.ben bana dönmesini istiyorum, bu hafta buluşacağız ne gibi gelişmeler olabilir?ben ve o terazi. sizce anlaşabilir miyiz?beni seviyor mu?o yabancı. bu yıl evlenirmiyiz?çok çok teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden
saygılar

Bak canım bu görüşme senin için iyi bir fırsat olabilir aslında. Moralini yüksek tut. Ve bu ilişki için canlan ve yenilen.. Eski şeylerden kurtul. Uyumlu olacağını göster ona. geçmişteki hatalarınıda yapma.
Karşındaki kişi öyle canının istediğini hemen söyleyen biri değil. Açıkcası eğitim gerekiyor. Ona ne verirsen olu alırsın unutma. Bu ilişki için geçmişte verdiğin emeğin karşılığını alamayacaksın. Şimdiden evlenirmisin bunu diyemem. Ama bu görüşmeyi iyi geçirmeyi becerirsen, kendinide ona iyi ifade edersen bu ilişkiye taptaze bir kanla yeniden başlaman mümkün.

Sevgili Handanca Hanım, görüşmenin nasıl geçeceği hakkında yorum yapmamışsınız aslında sizce nasıl geçecek? bi de Bu ilişki için geçmişte verdiğin emeğin karşılığını alamayacaksın.
bi de bu cümleyi anlayamadım? sonumuz yok mu onunla?

Merhabalar,
bu siteye fal merakım için başvurdum ama diğer güzelliklerini keşfettim şimdi kurcalarken diğer konuları, adeta yok yok. ben kendime ve hayat eşime baktrmak istiyorum benim burcum yengeç onun terazi. ben 28 yaşındayım o 35. bizi neler bekliyor? evlilik düşünüyoruz bu yıl , nasıl olur evlenirmiyiz? benim içimde hep bir şüphe var. beni seviyor mu? bir ayrılık söz konusu olabilir mi?
teşekür ederim

seLam abLacım bu araLr herşey çok iyi fakat ben hep birileri falan bizi yakştırmadığında üzülüyorum acaba ayrıLsam mı diyorum sevgmden emin olduğum halde kuşkuya düşüyorum çok kötü oLuyorum keşke oda şöyle giynse faLan diye düşünyrm ama bnu ona söLemye korkuyorum yanLş anLr die kafam çokk karışıyo böyle olunca ben onunla ileride mutLu oLur muyum acaba...böLe durumLrda sevdiğim halde ondn uzkLştryrm kendmi ofh=(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri