Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ah canım aahhhh. Bu kadar neden beynini meşgul ediyorsun. Oysa olaylara iyi enerjini kullanarak yaklaşırsan hayatın güzel bir düzene girer.
Sen iyi ol. Sorunla uğraşmaktansa bakarsınki o sorun tartışmaya yol açıyor hemen olayı akıllılıkla yumuşat. Çünki birlikte olduğun insan sorumluluık alacak birini arıyor. Sorun çıkaran birini değil. Eğer bu şekilde tavrını değiştirrisen 3 vakit içinde ilişkin için iyi bir fırsat yakalarsın.
Evlilik için zaman var. Ama bu işi aile olarak adlandırmak için bu sene uygun.
Onu daha iyi anla. Susmek çözüm değil canım.
Güzel iletişimin seni mutluluğa götürecek. Güzel süprizler yapmayıda unutma.
ayyy çok mutlu oldum çek teşekkürler inşallah dediginiz giib olur ilişkimiz ii gitsinde evlilk için beklemeye razıyım

Selam Handanca Hanım, ben tarot falı baktırmak istiyorum, sorun ilişkim ile ilgili. Geçen sefer bir yolculuk var demiştiniz ya gerçekten geçen hafta sonunda sürpriz bir yolculuk çıktı hiç aklımda yokken hafta sonunu bir başka şehirde geçirdim. İlşkimin özellikle bu dönemden sonra daha da canlanacağını söylemiştiniz. şimdi neler düşünüyorsunuz acaba? 2 gündür ben hiç aramadım ama o da aramadı:(. ben teraziyim o da benim burcumdan.teşekür ederim
Handanca Hanım sanırım benim falımı atladınız:(

Selam Handanca Hanım, ben tarot falı baktırmak istiyorum, sorun ilişkim ile ilgili. Geçen sefer bir yolculuk var demiştiniz ya gerçekten geçen hafta sonunda sürpriz bir yolculuk çıktı hiç aklımda yokken hafta sonunu bir başka şehirde geçirdim. İlşkimin özellikle bu dönemden sonra daha da canlanacağını söylemiştiniz. şimdi neler düşünüyorsunuz acaba? 2 gündür ben hiç aramadım ama o da aramadı:(. ben teraziyim o da benim burcumdan.teşekür ederim

yok canım atlamadım. avukatım gelince bırakmak zorunda kaldım.
Olumsuzluklar seni korkutmasın. Güzel olması ve ilişkinin iyiye doğru gitmesi öncelikle senin elinde canım.
Geçmişte yaşadığın sorunlardan ders al. Olumsuzluklar seni korkutuyor. Tekrar görüşeceksiniz. Neden sen aramayı düşünmüyorsun. Bu sevgi tek taraflı değilki. Seven biri olarak fedakarlık yapman gerekecek.
Güzel şeyler görünüyor. Bu şekilde bekleyerek hem soğukluk olur hemde cesaretin kaybolur.
Hayat senin hayatın. 2010 güzel fırsatlarla kapında. Sen neyi bekliyorsun ozaman.
Hadi bakalım ilk adım senden gelsin. Vede gerekli tavsiyeleri unutma.

Merhabalar , bana da açılım yaparmısınız? benim burcum terazi sevdiğim adamın da terazi.bize birliktelik görünüyor mu? kavuşma? sonumuz hayırlı mı? önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor bilmek istiyorum, çok merci şimdiden...

yok canım atlamadım. avukatım gelince bırakmak zorunda kaldım.
Olumsuzluklar seni korkutmasın. Güzel olması ve ilişkinin iyiye doğru gitmesi öncelikle senin elinde canım.
Geçmişte yaşadığın sorunlardan ders al. Olumsuzluklar seni korkutuyor. Tekrar görüşeceksiniz. Neden sen aramayı düşünmüyorsun. Bu sevgi tek taraflı değilki. Seven biri olarak fedakarlık yapman gerekecek.
Güzel şeyler görünüyor. Bu şekilde bekleyerek hem soğukluk olur hemde cesaretin kaybolur.
Hayat senin hayatın. 2010 güzel fırsatlarla kapında. Sen neyi bekliyorsun ozaman.
Hadi bakalım ilk adım senden gelsin. Vede gerekli tavsiyeleri unutma.
teşekür ederim Handanca inşallah yorumunuz gibi olur herşey. avukatım dediniz, hukuk bürosunda mı çalışıyorsunuz, yoksa avukatlık bir işiniz mi var, umarım hayırdır. paylaşmak istemiyorsanız da yazmayın anllarım...
p.s.:arıyorum şimdi:)

selam handanca..:)
ben 5 ekim 1987 (terazi) sefgilim 29 ağustos 1983(başak) burcu 6 aydır bırlıkteyız ama bir arpa boyu yol alamadık soğuk yapısı var benı sevmıyor mu yoksa?senı sevıyorum dedıgım de dahı karsılık vermıyor..değer verdiğini hissediyorum ama bu aşk değil sanırım karısık bı durum :)

Kolay gelsin Handanca, bana da bi açılım yaparmısın? zorluklar çıkacak demiştin gerçekten de çıktı. artık herşey durulsun istiyorum ama çünkü yıpratıcı oluyor. sence şu önümüzdeki dönem neler bekliyor bizi.?burçlar terazi ikisi, bana sevgisi var mı? güzel bir aşk olabilir mi? evlilik anlamında? sağol, ellerine emeğine sağlık

ve evlılık var mıı?
ben 5 ekim 1987 (terazi) sefgilim 29 ağustos 1983(başak) burcu 6 aydır bırlıkteyız ama bir arpa boyu yol alamadık soğuk yapısı var benı sevmıyor mu yoksa?senı sevıyorum dedıgım de dahı karsılık vermıyor..değer verdiğini hissediyorum ama bu aşk değil sanırım karısık bı durum :)

23 temmuz 1984(aslan) sevgilimin burcu 24 ocak 1988(kova) yaklaşık 1.5-2 aydır birlikteyiz..sonumuz ne olur acaba?benim için doğru kişi mi? hisleri gerçekten söylediği gibi yoğun mu?tşk ediyorum..

İnancını kaybetme ve bu ilişkinin elini bırakma. Bu sene çok güzel fırsatlar olacak. Senin hayatın ani olaylara gebe canım. Bazı olaylarda ani kararlar ve sonuçlar var.
Ölçüyü kaçırmadan dengeli davranışlar içinde ol. Keyif almaya başlayacaksın.
Bu mutsuz ve kararmsar tavrını at. Onun yanında sanki kafanda soru işaretleri varmış gibi gezme.
Sen sevgini belli et. Senin hayatında biri var. Ona zaman ayır. Yanlızmışın gibi davranma.
Bu sene istediğin ençok şeyler neyse düşün bakalım. Onun olacağını düşün ve tüm gayretini göster.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri