gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

asker bekleyenler hadi burayaaaa :)

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

slmmm bayanlar :kedi: fark ettim ki askerde sevgilisi olanlara dahil konumuz yook :) günlükler var ama toplu konumuzda olsun dedim :ehi: Asker bekleyenler buraya yazalım mutluluğumuzu, acımızı, paylaşalım belki de aynı yerdedir beklediklerimiz :hıms: ya da bi zaman aynı yerde yapmışlardır :ehi: paylaştıkça acılar azalır mutluluğum çoğalır diyorum ve ilk açılışı ben yapıyorum melekler :D:D
    benim sevgilim güzel gözlüm tekirdağ'da. :asskim:

Son düzenleme: 9 Kasım 2011
    EnCey bunu beğendi.
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım Asker yolu bekledim bi zamanlar.. Mesela geçen sene bu zamanlar askerdiii ... zaman geçmek bilmiyordu ama şimdi yanımda... Allahım sabrınızı artırsın ve en kısa zamanda kavuşmanızı nasip etsin... Asker yolu beklemenin en kötü yanı ondan haber alamamak.. En güzel yanıda ona kavuşacağın günü sayıp gördüğünde boynuna sarılmak!!!

MeLOo bunu beğendi.
  3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    amiiiinnnnnnn :) ben şanslıyım o konuda ya birliğine teslim oldğu gece hariç sanırım 1 kere aramadı. heergün konuşurduk hatta konya da konuşmak daha rahattı 40 dakka konuştuğumuzu bilirim :D:D tekirdağ daha sıkı bu yönden :S ama gene hergün 10 dakka konuşuyoruz :D

AuSSie-AnGeL bunu beğendi.
  4. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Benim eşim acemiliğini hatayda yaptı orası biraz sıkıydı ve kalabalık oldugundan fazla konusamıyorduk ama usta birliği konyadaydı ve bizde senin dediğin gibi rahat rahat konuşuyorduk.. Günde bazen 2-3 kerede aradıgı oluyordu... ;)) Rabbim tğm asker yolu bekleyenlerin yardımcısı olsun.. Herkese hayırlı teskereler...

MeLOo bunu beğendi.
  5. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    aaaaaa konyada nerde yaptı :D:D benim sevgilim de acemliğini meramda yaptı. orası çok rahat ya en az 20 en çok 40 dakka konuşurduk biz :D buraya bi geldi 10 dakka maks. eğitimi acayip sıkı :S ama kilosu vardı zayıf gelicek :D:D öyle çavuş oldum da yatim yokmuş o zamanda haftanın 3 günü spora devam 3 saat :D:D

6. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    meloş hani geri sayım :D

MeLOo bunu beğendi.
  7. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben eşimde Konya-Seydişehirde yaptı.. Oda orda şöför olmuştu son dakika ve okadar rahatttıki zaten hafif kiloluyken ;) ehem ehem dombili olaraktan dönüş yaptı mekana... Askerliği boyunca sadece ve sadece acemilikte spor gördü ondan sonra çok rahattıı (MAŞALLAH) Umarım zamanda seninkide rahata kavuşur gerçi oralar ne kadar rahat gibi görünsede bizlere onlar sürekli diken üzerinde ve her ilin kendine göre zorlukları var...

MeLOo bunu beğendi.
  8. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    ben şafak saymıyorum ya :D yani sayıyorum da 460 dan geri saymıyorum onu görebilceğim günlerden düşüyorum şafaklarımı öbür türlü çok bunaltıyo beni hatta toplmada şafak kaç onu bile bilmem :D:D ayda bir bakıyorum sonra unutuyorum :D zaten parça parça sayarken bi baktık 100 günü bitirmişiz daha iyi oldu böyle :D:D :asskim:

konyada kalsaydı orda çavuş spor falan yapmıyomuş istediğimiz gibi veremeyebilirmiş. burda eğitim çok sıkıymış torun 5 gün eğitim yapıyo dedeler (çavuşlar yani) 3 gün ama yapıyolar gene de 3 saat :D:D çavuş olmanın avantajı şuymuş nöbet tutmuyolarmış. 2 saat nöbetleri oluyo 1 er hafta boyunca. bizde onu bekliyoz bakalım bölüğünde tek onbaşı buymuş 2 aya çavuş olursun diyolarmış aman olsun da rahatlayalım. saçlarını kestirip kestirip duruyolar zaten sinir oldum :sinir: konyada gayet saçı da uzundu yani :D:D

9. askerin yari

askerin yari Forum Okuru

benim asabi askım canımın canı askerimde 9 eylül 2011 de samsuna gitti cok zor beklemek umarım herkesin beklediği sag salim döner :(

10. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba kızlar... ben de asker bekleyenlerdenim 91/3 gönderdim. 1 hafta sonra ustalığa gidecek tekirdağa. ama benim bi sorunum var sinirli bi asker bekliyorum, benimle aynı sorunu yaşayan var mı? herkese hayırlı teskereler.

11. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    tekirdağa nereye gidicek ?

12. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    marmara ereğlisine gidecek, internetten araştırdım ama pek bi bilgi bulamadım:(

13. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    oo yazlıkçıların olduğu yerde yapıcak yani :) denize bile girebilir yazları :)

14. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    ben yazları daha zor geçiyo diye duymuştum ama demekki rahat edecek içim rahatladı teşekkürler:)

15. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    rica ederimm :) yani sıcakda zor tabiki askerlik ama çarşılarını denizlerde değerlendiriyolar denize yakın olanlar ;)

asker bekleyenler hadi burayaaaa :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. Anneler burayaaaa:)

Anneler burayaaaa:)

Tüm anneler , anne adayları hamişler ve anne olmak isteyenler gelin burda sorunlarımızı sevinçlerimizi paylaşalım arada bakmadan geçmeyelimki soru görüş ve bilgileri kaçırmayalım hadi anneler sizi bekliyorum:)
  3. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  4. 89/4 askerlerini bekleyenler..Doğacak güneşimizi beraber izleyelim

89/4 askerlerini bekleyenler..Doğacak güneşimizi beraber izleyelim

Sözlüm Bingölde asker .Gideli tam 173 gün oldu ve geriye 287 günümüz kaldı.89/4 askerlerini bekleyenler buyrun bu topikte beraber sayalım.Güneş bizim için doğsun:dilektut: 1 Gün Gelecek Bir Gün Kalacak:bayraks:
  5. Bekleyenlerden..

Bekleyenlerden..

Bekleyenlerden… Burada zaman durdu. Sokakta insanlar yürüyor, güneş doğuyor, gece oluyor. Bu evde zaman durdu. Sensizlikten mi? Bekleyenlerden… Camdan bakıyorum hava puslu, içim gibi… Issız bir şehir gibiyim. Yalnızlığım kan kaybediyor gecelerde ve sensizlik kokuyor her yanım. Yakınımda, yanımda zannettiklerimin ne kadar uzakta olduğunu yeni öğrendim. Ne kadar yürüsem, o kadar uzaklaşıyorum....

Sayfayı Paylaş