Asker Eşleri Paylaşım Alanı

tşkler pelin su nihayet birisi cvp yazdı biraz kendinden bahsedermisin desem çok şeymi istemiş olurum

herkese merhaba

asker eşi değilim henüz...şu an konuştuğum yani yeni tanıştığım bir erkek arkadaşım var..jandarma astsubay..bende öğretmenim...yeni tanıştık ancak o kadar çok çalışıyor ki çok yeni bir ilişki olmasına rağmen şimdieden görüşemiyoruz:( bu durum beni korkutmaya başladı ve sizlerle paylaşmak istedim...şu an gecenin bir yarısı oldu ama o hala çalışıyo.7/24 çalışıyor hiç izni yok.bekarım die böyleyim dio ama içimimi rahatlatmaya çalışıyo anlamış değilim yorumlarınıza göre bekar olduğu için değil evlenincede çalışma sistemi böyle sanırım....bilmiyorum kafam çok karışık yolun başındayken dönmelimiyim yoksa devam mı etmeliyim...inanın içimde hiç bir kötülük olmadan soruyorum...iyi birisi ve de sanırım hoşlandım...acaba bekar olduğu için mi böyle yoğun çalışıyo merak ediyorum asker eşleri var sanırım forumda cevaplarsanız sevinirim çok.....

bu arada aranıza yeni katıldım söylemeyi unutmuşum:)
arkadaşım 10 yıllık asker ve 2 doğu yapmış şimdi de istanbulda...acaba istanbul olması mı onu yoğunlaştıran bekar olması mı:S:S offff şimdiden bu kadar düşünürsem...:) cevaplarınızı bekliyorrum tekrar teşekkürler.

bu arada 10 yıllık asker ve 2 doğu yapmış şu an istanbulda....tayin durumları nasıl oluyo....istanbulda olmasından dolayımı çok çalışıyo yoksa bekar olduğundan mı:S şimdiden kafamda bi sürü soru oluşmaya başladı....ona soramıyorum üzmemek adına..çünkü çok iyi birisi gibi...tekrar teşekkürler.

Valla çok yoğun çalışıyorlar.
Çalışmanın medeni durumla ilgisi yok.
Ayrıca jandarma çok tayin görüyor.
Ama seviyorsan bunları aklına getirme.
Mutluluklar...

evet gerçekten jandarma çok sık tayin gören bi sınıf bende öyle düşünmüştüm ilk baştan alıştım artık canım benimki jandarma değil ama yine de aynı sayılır eğere gerçekten seviyorsan olumsuz şeyleri düşünme canım

asker eşi değilim henüz...şu an konuştuğum yani yeni tanıştığım bir erkek arkadaşım var..jandarma astsubay..bende öğretmenim...yeni tanıştık ancak o kadar çok çalışıyor ki çok yeni bir ilişki olmasına rağmen şimdieden görüşemiyoruz:( bu durum beni korkutmaya başladı ve sizlerle paylaşmak istedim...şu an gecenin bir yarısı oldu ama o hala çalışıyo.7/24 çalışıyor hiç izni yok.bekarım die böyleyim dio ama içimimi rahatlatmaya çalışıyo anlamış değilim yorumlarınıza göre bekar olduğu için değil evlenincede çalışma sistemi böyle sanırım....bilmiyorum kafam çok karışık yolun başındayken dönmelimiyim yoksa devam mı etmeliyim...inanın içimde hiç bir kötülük olmadan soruyorum...iyi birisi ve de sanırım hoşlandım...acaba bekar olduğu için mi böyle yoğun çalışıyo merak ediyorum asker eşleri var sanırım forumda cevaplarsanız sevinirim çok.....

Merhaba canım!Benim eşimde subay ve ben de öğretmenim!Bildiğim kakarıyla cevaplamaya çalışayım.Askerlik biraz komplike bişey yani sürekli yoğun çalıştığı bundan sonra da yoğun çalışacağı anlamına gelmez.Bulunduğu yer ve konum çok önemli.Ama genel söylemde çoğu insanın düşündüğü gibi;askerler çalışıyor eşler yatıyor,geziyor ,en iyiyi yiyor,en güzel giyiyor... mantığına katılmıyorum.Tamam hayat standardı biraz farklı oluyor doğru ama bu fazla kazandıklarından falan değil.Tamamen onların hayata bakış şeklinin farklı olmasından kaynaklı...Öncelikle eşlerine çok kıymet veriyorlar bunu bil.

Genel olarak asker eşi olmak çok streslidir.Herkes eşiyle rahat yatağında uyurken sen eşinin nerede ne yapmakta olduğunu çoğu zaman hayal dahi edemeyeceksin.Haberler bir doğudan bir sürü acı haber verirken herkes izleyici şeklinde bakarken sense endişe içinde kalacaksın 'acaba' diye. Bir süre sonra fark edeceksin ki hayatta en bütük mutluluğun onun görevden döndüğünğ görmek olacak...Ve daha bir sürü şey!

Ha bunun yanında şık özel ve güzel davetlere de katılavcak mısın 'evet'!Tabi bunu ne kadar sevdiiğin ve istediğinle paralel olarak değişecek olaya bakış açın.

Bir de jandarma demişsin o konuda da bildiğim çok sık tayin gördükleri.Hani böyle 'tamam işte burası yaşayacağımız yer' diyemeyeceksin yıllarca.O açıdan kötü;yani dostlukları bulacak ve kaybedeceksin.

Çok uzun oldu yaaa.... Kusuruma bakma emi :( Ben de içimi boşalttım sanırım birazcık olsun.

Geri