Asker Eşleri Paylaşım Alanı

bugün 6 şehidimiz var
ailelerine allah sabır versin
şu an çukurcada çatışma devem ediyormuş
Allahım sen askerlerimizi koru
Çok endişeliyim

Allah bütün askerlerimizi korusun benim eşim jandarma komando subay sürekli göreve gidiyor.Dua etmekten başka çaremiz yok.Allah ailelerine sabır versin.Hepimizin başı sağolsun.

Allah şehit ailelerine sabır versin
fidan gibi evlatlar toprağa düşüyor
besle büyüt sevgisini cigerine kazı
vatana feda et kolay değil ama buda bir şereftir
keşke şehitlik mertebesine bizlerde erişebilsek.......

slm kızlar bende asker hatunu sayılırım nişanlım askerde
ayrıca hepimizin başı sağolsun 2 günde 10 şehit verdik
Allah ailelerine sabır versin
Rabbim kimseye böyle bir acı yaşatmasın
Rabbim askerlerimizi kazadan beladan korusun
Rabbim bütün askerlerimizi sevdiklerine biran önce sapa sağlam kavuştumayı nasip etsin(içinde bizleride)

sehit ailelerimizin basi sagolsun ALLAH im sen büyüksün ne kadar büyük aci olsa gerek su 2 gündür
gözyaslarim dinmiyor bende esimden ayriyim o haberleri duydugum anda esimde operasyondaydi cok zor ama cok zor anlar kötü haberler geliyor ve esine ulasamiyorsun elimizden dua etmekten baska hic birsey gelmiyor melekler. bende esimden 1 yildir ayriyim kendisi bingöl özel hareketlerde astsubay dag tas geziyorlar surda 1 yilimiz kaldi sag salim tekrar kavusalim baska birsey istemiyorum esinden ayri kalmak cok zormu. Rabbim hepsini korusun ayri olanlarida eslerine sag salim kavustursun sizleri öpüyorum melekler

sehit ailelerimizin basi sagolsun ALLAH im sen büyüksün ne kadar büyük aci olsa gerek su 2 gündür
gözyaslarim dinmiyor bende esimden ayriyim o haberleri duydugum anda esimde operasyondaydi cok zor ama cok zor anlar kötü haberler geliyor ve esine ulasamiyorsun elimizden dua etmekten baska hic birsey gelmiyor melekler. bende esimden 1 yildir ayriyim kendisi bingöl özel hareketlerde astsubay dag tas geziyorlar surda 1 yilimiz kaldi sag salim tekrar kavusalim baska birsey istemiyorum esinden ayri kalmak cok zormu. Rabbim hepsini korusun ayri olanlarida eslerine sag salim kavustursun sizleri öpüyorum melekler
Bende eşime ulaşamıyorum.
Çok yoğunlar
Allah tüm askerlerimizi korusun

Geri