gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

aşkımızı haykıracağım...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşkımızı haykıracağım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile

Ajda Pekkan - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile

Her sabah uyandığında beni farzet yanında Böylece kolaylaşır herşey birden bakarşın gelirim aniden Fırsat verme gözyaşlarına söz geçmez anılara Bugünü yaşamak dururken hala dargınsın yarınlara [Nakarat] x 2 Haykıracak nefesim kalmasa bile Ellerim uzanır olduğun yere Gözlerim görmese ben bulurum yine Kalbim durmuşsa inan çarpar seninle Her güzel şey çabuk biter soldular dünkü...
  2. Aşk ( ! )

Aşk ( ! )

AşK ( ! ) " Aşk farkına varmaktır, Ya herşey aşktır,ya hiçbirşey Ya da herşey aşktandır... Ya aşk nedir? Tarif etmek gereklidir ve aynı zamanda hastalıktır Ve hiçbir tarif için bu aşkın tarifi değildir diyemezsiniz... Ve hiçbir tarif tam değildir... Seversiniz işte... Kavuştuğunuz,kavuşmayı istediğiniz veya kavuşamadığınızdır aşk... Aşk odur... Yarım ve bayat bir simit de...
  3. *Aşk *

*Aşk *

İki dakika herşeyi bırak zihnini boşalt ve Aşk'a odaklan! Karanlığın ortasında yavaş yavaş ilerliyordum. Etrafım irili ufaklı taşlarla çevriliydi. Bazen bir tanesine çarpıyor, biraz sendeliyor ardından tekrar yoluma devam ediyordum. Ne zaman olmuştu, nasıl olmuştu, şimdilerde ben de pek hatırlayamıyorum ama çok sonraları bir bilim adamından duyacaktım. Büyük bir patlama olmuştu, ardından...
  4. Aşk ♥

Aşk ♥

mesela, sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize. Sonra sussak gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında. Dudağıma kondurduğun buseyle sarhoş olsam.. Zaman geçmese hep böyle kalsak. ♥ Seni ilk gördüğüm anı hatırlıyorum. Öyle çocuksu ve tarifi imkansız. ''İşte bu.'' demiştim o an. Çok şey istemiyorum aslında. Sadece yanımda olmanı istiyorum. Bütün günü...
  5. aşk

aşk

birini çk seviyorum ama o karşılık vermiyor ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş