gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

aşkın cenazesi var....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm
    Korktuğum başıma geldi bu akşam
    Parlayan ışıktım, bir anda söndüm
    Umutlar mazide kaldı bu akşam

Aşıklar ağlasın
    Karalar bağlasın
    Aşk öldü bu akşam

Nağmelerin yerine bugün sala sesi var
    Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var

Yükledim sırtıma derdi elemi
    Kör oldu gözlerim görmez alemi
    Gönül celsesinde kırdım kalemi
    Sevdamın vadesi doldu bu akşam

Aşıklar ağlasın
    Karalar bağlasın
    Aşk öldü bu akşam ...

Nağmelerin yerine bugün sala sesi var
    Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var...

aşkın cenazesi var.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Var Mı Aşk?

Aşk Var Mı Aşk?

Ona aşıktım, gerçekten. Ama ne zaman bitti, nasıl bitti bilemedim. Ama bittiğini bildim. Şu yanımda yatan adam ne zaman benim için bir fazlalık olmuştu, ne zaman yellenmesi gözüme (daha doğrusu kulağıma) batar olmuştu? Ne zaman "aman gene geldi" demeye başlamıştım.Aşk bitmişti. En zor şey ölen aşkın cenazesini kaldırmaktır.Kimse ilk söyleyen olmak istemez. Kimse ileride olacakların...
  2. uğur ışılak-aşkın cenazesi var

uğur ışılak-aşkın cenazesi var

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm Korktuğum başıma geldi bu akşam Parlayan ışıktım bir anda söndüm Umutlar mazide kaldı bu akşam Aşıklar ağlasın Karalar bağlasın Aşk öldü bu akşam Nağmelerin yerine bu gün sala sesi var Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var Yükledim sırtıma derdi elemi Kör oldu gözlerim görmez alemi Gönül celsesinde kırdım kalemi Sevdamın vadesi doldu bu akşam...
  3. Hani Aşk Vardır Ya...

Hani Aşk Vardır Ya...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Aşkın Cenazesi Var...

Aşkın Cenazesi Var...

O GeLmeden KaLdırmayın Cenazemi! Bırakın Sogusun Cesedim.. Ben Canımdan Çok Sevdim, Kim ßiLir? BeLki Oda Sevmiştir.. ßırakın, Örtmeyin Yüzümü! Son Kez GeLsin Görsün ßeni.. Duymasın PişmanLık, ÜzüLmesin.. Soğuk eLLerimi AvuçLarına aLsın.. Susturmayın, AğLasın! Onun GözyaşLarı DamLasın Üzerime! Kendi eLLeriyLe Koysun ßeni Kefene.. Ve Son Defa FısıLdasın KuLagıma; S.S...

Sayfayı Paylaş