gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-aşkın cenazesi var

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm Korktuğum başıma geldi bu akşam Parlayan ışıktım bir anda söndüm
    Umutlar mazide kaldı bu akşam

Aşıklar ağlasın
    Karalar bağlasın
    Aşk öldü bu akşam

Nağmelerin yerine bu gün sala sesi var
    Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var

Yükledim sırtıma derdi elemi
    Kör oldu gözlerim görmez alemi
    Gönül celsesinde kırdım kalemi
    Sevdamın vadesi doldu bu akşam

Aşıklar ağlasın
    Karalar bağlasın
    Aşk öldü bu akşam

Nağmelerin yerine bu gün sala sesi var
    Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var

uğur ışılak-aşkın cenazesi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-dizginle aşkını

uğur ışılak-dizginle aşkını

uğur ışılak dizginle aşkını boşa mecnun olup leyla arama boşa mecnun olup leyla arama dizginle aşkını çöl şımarmasın sevda lehçesinde çok söz var ama beyhude konuş ki dil şımarmasın Boşa mecnun olup leyla arama Dizginle aşkını çöl şımarmasın Sevda lehçesinde çok söz var ama Beyhude konuş ki dil şımarmasın Gönül zarar eder dünya karıyla Yoğrul aşıkların ahuzarıyla Yanıp tutuşursan dostun...
  2. uğur ışılak-yüreğimde yara var

uğur ışılak-yüreğimde yara var

cileler hep el ele umutlar gelmez ele cileler hep el ele cileler hep el ele umutlar gelmez ele kara gunde degisti dostlarda döndu el ele kara gun de degisti dostlarda geldi el ele yuregimde var yara hasret almisim yara yara gitmek isterim daglari yara yara yuregimde var yara hasret kalmisim yara yara gitmek isterim dagari yara yara dert alir yer yerdeni dert icerden gelir (2x) curutecek...
  3. uğur ışılak-soran varsa

uğur ışılak-soran varsa

Gözlerimdir kalemim Yüreğimdir kağıdım Kesilirim velakin Bükülmez bir yiğidim Çıra olup deste deste Yanıyorum her nefeste Soran varsa işte buyum Can cıkmadan cıkmaz huyum ıçmişim aşk şarabını Ben sevdanın sarhoşuyum Her demde bir asırım Zamansızlık kusurum Hürriyetler utansın Gönüllere esirim Cıra olup deste deste Yanıyorum her nefeste Soran varsa ıste buyum Can cıkmadan cıkmaz huyum...
  4. uğur ışılak-aşkım sana emanet

uğur ışılak-aşkım sana emanet

ayriligin vaktidir askim sana emanet ayriligin vaktidir askim sana emanet ana sutu gibidir askim sana emanet ana sutu gibidir askim sana emanet bir kunyedir bu sana ardir namustur cana gözun gibi bak ona askim sana emanet askim sana emanett icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana...
  5. aşkın cenazesi var....

aşkın cenazesi var....

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm Korktuğum başıma geldi bu akşam Parlayan ışıktım, bir anda söndüm Umutlar mazide kaldı bu akşam Aşıklar ağlasın Karalar bağlasın Aşk öldü bu akşam Nağmelerin yerine bugün sala sesi var Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var Yükledim sırtıma derdi elemi Kör oldu gözlerim görmez alemi Gönül celsesinde kırdım kalemi Sevdamın vadesi doldu bu akşam...

Sayfayı Paylaş