gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aslanın Ağzına Girmek Ne Demek ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aslanın ağzına girmek deyimi ne demek anlamı manası ile ilgili bilgiler burada melekler. Dilimiz güzel deyimler ve manidar atasözleri ile çok ilgi çekici bir dil melekler :) Anlamları çok derin ve düşündürücü birçok deyimimiz içinde aslanın ağzına girmek deyimi de var. Bu yazımızı aslanın ağzına girmek deyimi anlamı nedir merak edenler için yazıyoruz. Özellikler Türkçe derslerinde öğrenci meleklerimize yardımcı olacağını düşündüğümüz Türkçe deyimler ve Anlamları adlı konumuz da forumumuzda mevcut dedikten sonra, Aslanın ağzına girmek deyimi açıklaması için yazımıza dönüyoruz.. [​IMG]

Aslanın ağzına girmek , çok zor koşulları ve süreci olduğunu bile bile meşakkatli bir işe girişmek demektir. Yani başlayacağınız iş çeşitli sıkıntıları ve zorlukları olan bir işse ve siz her yönüyle bu işi kabullenerek bu işe girdiyseniz, aslanın ağzına girmişsiniz demektir :)

Aslanın Ağzına Girmek Ne Demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. girmek

girmek

İyi bir mekana yahut ortama girmek hayra, Eve girmek bekar için evlenmeye, evli için güvenliğe yahut ev almaya delalet eder.
  2. Bulutsuzluk Özlemi ekmek aslanın ağzında,

Bulutsuzluk Özlemi ekmek aslanın ağzında,

ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında, gitara bir tel bulamazken... aynı telden çalamazken... ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında, günler günleri kovalarken, say say say. her gün yeniden başlarken, say say say say say ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında
  3. Ne sIklIkta iliskiye girmek gerekiyor???

Ne sIklIkta iliskiye girmek gerekiyor???

ilişkiye girmek iliskiye girmek ayakta ilişkiye amdan girme Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim.Yaklasik 2 senelik evliyim ve 3 ay onde calismalara basladik,bu dorduncu denememiz oldu bu aydanda umutlu degilim ama hayirlisi allahtan...Benim bi sorum olucak bu zamana kadar yumurtlama doneminden bi gun once ve bi gun snr iliskiye girilmesi gerektigini biliyordum.Ama gecen gun baska bi...
  4. Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı

Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı

günlük hayatta kullandığımız bir çok atasözü vardır. Bunlardan biride Aslanın Ağzına Girmek deyimidir. Az önce merak ettim acaba Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı ne demek, bilen varsa merakımı gidersin lütfenn:)
  5. Rüyada Diyalize Girmek Ne Demek ?

Rüyada Diyalize Girmek Ne Demek ?

Rüyada Diyalize Girmek ne demek Rüyada Diyalize Girmek anlamı nedir Merak eden üyelerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada diyalize girmek ne demek, açıklıyoruz melekler :) Rüyada Diyalize Girmek böbreklerle ilgili bir rüyadır ..böbrek görmek kişinin yardımcısı ve haline uygun şeyidir. İki böbreğinden birisinin kaybedilmesi, o kimsenin yardımcısının kaybolmasına işaret eder....

Sayfayı Paylaş