gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Bir Tek Seninle

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aslı - Bir Tek Seninle sıradan bir pazar günü

hava açık, biraz güneşli

hep aynı yerdeyim, kim derki seninle

ne senden ne kendimden vazgeçirtmem

zor gibi görünsem de aslında

sevebilirim, üzülebilirim

bir tek şenle gülebilirim, gel!

sevgimi çok gösteremem

geçmişte kalbim kırıldı

gözlerim ele verir

belki bir tebessüm

pek kıskanç sayılmam

sanma ki sensiz olmam

beni terk edersen

Aslı - Bir Tek Seninle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Sen de Unut

Aslı - Sen de Unut

Aslı - Sen de Unut Çok kırıldın biliyorum, Hata benim değildi, yanlış anlaşıldım. Kelimeler acıtır bilirim ama özenle seçtim sanmıştım, Biliyorum bugünlerde çok zorum! Beni sen de unut, herkesin yaptığı gibi Sen de sevmeyi unut, her şeyi olduğu gibi Sana gülmekte zorlanırken Üzgünüm ama ruhen yorgunum, Yüzümde aynı ifade mutsuzum. Sebebi senden sıkılmam değil Yıpratıldım, suç sadece senin...
  2. Davut Güloğlu - Tek Sen Söyle

Davut Güloğlu - Tek Sen Söyle

Sensiz gecelerimde Bu askin hasretiyle Nasil katlanacagim söyle söyle Gözlerim yollarinda Adi sarkilarimda Dünyama girermisin tek sen söyle Söyle söyle söyle söyle bebegim Seni seviyorum de Ugrunda öleyim
  3. Hakan Altun - Aslı Sen Değildin

Hakan Altun - Aslı Sen Değildin

Al sende al Bir damla askim vardi onuda aldin zaten Git sende git yanimdayken bile benim degildin zaten Baska birseydi bu yasadigimiz baska Ne masallara konu olurdu nede o asil aska Bende sevdim seni gözbebegim gibi Bende asik oldum güller gibi soldum Cok sevmistim seni keremin aski gibi Ama asli sen degildin
  4. Seni Seviyorumun tek muhatabısın sen

Seni Seviyorumun tek muhatabısın sen

Biliyorsun, yüreğimde kanayan bir sevdasın sen. Yıllarca aşktan, sevgiden habersiz yaşadıktan sonra Karşıma en ummadığım anda çıkıverensin. Ömrümün miladısın sen. Zaten, hep senden sonraya dayanır Hasrete dair tüm sitemlerimin temeli. Bence sen aşkın ta kendisisin: Uykusuz geçen gecelerimin, Her şarkıda bir hüzün vapuruna binip Engin denizlere açılan benliğimin, Sensizlikte gökyüzüne...
  5. Tek İstediğim ''Sen''...

Tek İstediğim ''Sen''...

Verdigin bir damla sevgiye canImi istersen Kıramam SeNi, Baska ask,baska sevgi haramdır bana.. ölürüm yine de Bırakmam SeNi.. Gönlüme kurulmus cehennem olsan yanarim, yıllarca Terketmem SeNi.. Yıksan su dunyayı, yerle bir etsen, en guzel cennetle Degismem SeNi.. Sen zalim olsanda yine cekerim zulmünü yıllarca senin.. askınla ömrümü mahvetsen bile icimden koparıp Atamam SeNi.....

Sayfayı Paylaş