gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm
    Denedim tutamadım
    Rüzgarda savrulan bir küldün

Denedim tutamadım
    Rüzgarda savrulan bir küldün

Aşk her şeye değer
    Seninle anladım
    Bin yıl geçse de sürer
    İçimde rüzgarın

Aşk herşeye değer
    Seni seviyorum
    Sevmek suçsa eğer
    Kabul ediyorum

Öyle bir yalnızlık ki
    Eşlik ediyor hayalin
    Gözlerin kapalı
    Yanımdasın hala sevgilim

Gözlerin kapalı
    Yanımda gibisin sevgilim

Aşk her şeye değer
    Seninle anladım
    Bin yıl geçse de sürer
    İçimde rüzgarın

Aşk her şeye değer
    Seni seviyorum
    Sevmek suçsa eğer

aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk herşeye değer

Aşk herşeye değer

[Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım] [Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün] [ Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse sürer İçimde rüzgarın ] [ Aşk herşeye değer Seni seviyorum Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum ] **alıntı**
  2. aslı güngör son öpücük şarkı sözü

aslı güngör son öpücük şarkı sözü

Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar yılı büyüttüğüm aşk, Ne yazık ellerinde artık küçücük. Sandın ki ne yaparsan yap yanındayım ben, Acıyı ihaneti taşımak zorundayım ben. Yapamam gidemem sandın ki vazgeçemem, Artık yalnız geçmişte anındayım ben. Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar...
  3. aslı güngör-aşk herşeye değer

aslı güngör-aşk herşeye değer

sıla aşk herşeye değer ASLI GÜNGÖR--aşk herşeye değer Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni Seviyorum... Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerim...
  4. Aslı Güngör - Aşk Her Şeye Değer - AKOR (versiyon 1)

Aslı Güngör - Aşk Her Şeye Değer - AKOR (versiyon 1)

aşk herşeye değer akor aslı güngör aşk herşeye değer akor notaları öyle bir rüyaydın ki flüt notaları Am C Öyle bir rüyaydın ki Dm Am Sadece bir kez gördüm Dm Am Denedim tutamadım Bb Am Rüzgarda savrulan bir küldün Dm Am Denedim tutamadım Bb Am Rüzgarda savrulan bir küldün Am C Aşk her şeye değer Dm Am Seninle...
  5. Aslı Güngör - Aşk Her Şeye Değer

Aslı Güngör - Aşk Her Şeye Değer

aşk herşeye değer notaları aşk herşeye değer Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni seviyorum Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşik ediyor hayalin Gözlerin...

Sayfayı Paylaş