gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aslı Zen'den İnsan Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aslızen İnsan Şarkı Sözleri Aslızen İnsan Şarkısı

Sevgili melekler, yeni albümü Işık ile müzik marketlerde ki yerini alan Aslızen İnsan Şarkı Sözleri ile bu sayfamızda sizlerleyiz...

Bazen şaşırtır insanı başına gelenler

İleri gidemezsin duvar olur engeller

Tam ışığı görmüşken üstüne gece çöker

Başını öne eğme

Küsüp boynunu bükme

Aydınlık pek yakında

Devran döner mi böyle

Kanadını çırp bak neler göreceksin

Uçup semada hayatı çözeceksin

Birgün yüzün gülecek birgün üzüleceksin

Hayat bundan ibaret yaşayıp göreceksin

Aşkı dudağından kaç kere öpeceksin

Hayat akıp giderken sen izleyeceksin

Eski günlere dalıp bazen iç çekeceksin

Hayat bundan ibaret yaşayıp göreceksin

Aslı Zen'den İnsan Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı Zen'den İki Yaka Şarkısının Sözleri Buyrun

Aslı Zen'den İki Yaka Şarkısının Sözleri Buyrun

Aslızen İki Yaka Sözleri Aslızen İki Yaka Şarkı Sözleri Az önce İnsan şarkısının sözlerini konu olarak açtığımız Aslızen İki Yaka Şarkı Sözleri ile bu sayfamızda sizlerleyiz sevgili melekler .... Kalbime sığmayan aşkım nerede Bedenime sığmayan ruhum sende Bitsin artık bu hikaye Geri ver herşeyimi gidiyorum Aradım taradım her yere baktım Yastığı yorganı fırlatıp attım Yine de...
  2. Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Aslızen Çamur Sözleri Aslızen Çamur Şarkı Sözü Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık 'tan İki Yaka şarkısının sözleri ile sizlerle birlikte olduğumuz Aslızen Çamur Şarkı Sözü bu sayfamızda sizlere... Zaman nasıl da su gibi akıyor Hava soğudu bak yağmur yağıyor Toprak suyla buluştu mis kokuyor Ufak ufak aşkın kokusu geliyor Sırılsıklam olmuşum umrumda değil Çamurla oynamak...
  3. Güntaç Özdemir'den İstanbul Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Güntaç Özdemir'den İstanbul Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Güntaç Özdemir İstanbul Güntaç Özdemir İstanbul Şarkı Sözleri Daha önce paylaştığımız Benimle Yan şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Güntaç Özdemir İstanbul Şarkı Sözleri ile karşınızdayız sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz.... Bak bak bak şuna, Ne de gururlu, of hayranım duruşuna. Ağzına geleni söyle zaten, Muhtaçsın onların üç kuruşuna. Ah bide bana bir...
  4. Jehan Barbur Belki Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Jehan Barbur Belki Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Jehan Barbur Belki Şarkı Sözü Jehan Barbur Belki Az önce paylaştığımız Jehan Barbur Her Şey Bu Evde şarkı sözleri ardından bu sayfamızda da Jehan Barbur Belki Şarkı Sözü ile sizlerleyiz sevgili melekler... Belki seni sevdi Sustu hiç söylemedi Ne fark eder zaman geçmişse Sen onu hep bildin Gülümseyip geçtin Aşk dediğin meşk olur dinlendikçe Aradın durdun Sonunda unuttun...
  5. Jehan Barbur Körebe Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Jehan Barbur Körebe Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Jehan Barbur Körebe Şarkı Sözleri Jehan Barbur Körebe Bir önce ki sayfamızda sizlerle paylaştığımız Jehan Barbur Belki şarkı sözleri konumuzun ardından bu sayfamızda da Jehan Barbur Körebe Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz sevgili melekler .... Şaşırmıştık eski evlerden gelen tüm seslere Huzur umut sevgi vaad eden kırık tahta sandalyeye Darılmıştık dilimizden yerlere düşemeyen onca...

Sayfayı Paylaş