gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aşure günü için güzel sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşure günün ile ilgili olarak güzel sözler istiyorum ama forumda var mı ya da benim için bulabilirmisiniz aşure günü mesajları ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Tüm İslam Aleminin Aşure Günü Mübarek Olsun..
    Cümle ümmeti Muhammedin ve kardeşlerin Aşure günü mübarek olsun.

Aşure gününüz mübarek olsun..

Muharremin Onuncu günnüne Aşure Günü denir. Bugüne özel bir saygı gösterilmelidir. Zira Arşın hamili bulunan melekler o günün değerini bilirler. Aşure gününüz mübarek olsun

Her kim Muharrem ayının birinci ve onuncu Aşû-ra günleri sabahleyin üç kere bu duâyı okursa Allah Zü'l-celâl Hazretleri'nin o kimseyi tâ gelecek senenin Muharrem ayına kadar cemî' belâlardan emîn ve muhafaza buyuracağı rivâyet olunmaktadır. Aşure gününüz mübarek olsun..

Cenab-ı Allah bizleri birlikten beraberlikten iyilikten güzellikten ayırmasın. Muharrem ayı herkese hayırlı olsun.

aşure günü için güzel sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Günü için güzel sözler

Anneler Günü için güzel sözler

SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GIDERSEM GIDEYIM ISIGININ ALDTINDA SEVGINLE UYUDUM. DOGRU YOLU BULDUM.SENI SEVIYORUM ANNE. SEN VARKEN BEN YOKTUM.SEN ACKEN BEN TOKTUM.SIMDI DE SONRA DA BASIMIN TACI ANNEM.SENI HEP SEVECEGIM BEN OLENE DEGIN.ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN... SENI UNUTMADIGIMI BUGUNDE BILMENI ISTEDIM. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN DUNYANIN EN GUZEL VE OZEL ANNESI......
  2. Anneler günü için güzel sözler

Anneler günü için güzel sözler

anneler günü güzel sözler anneler günü için güzel sözler annelere facebook anne sözleri facebook anne sözleri Anneler gününde ona sevginizi bu güzel sözlerle gönderebilir ve bu güzel ve özel günde onu hatırlayıp mutlu edebilirsiniz:) Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en...
  3. Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgiliye Güzel sözler Sevgilime Kısa mesajlar 2012 Sevdiğinizin karşısına geçince takılıp kalıyor, birşey söyleyemiyor musunuz melekler ? :) Ya da onu sürpriz mesajla şaşırtıp mutlu etmek mi istiyorsunuz? O halde bu güzel sözler tam size göre :) Sana Kısa Sözler Söylemek istemem Sadece Sana hayatın En Uzun Şiirlerini ve Şarkılarını yazmak İsterim Sevgilim Çunki Sana Olan Sevdamda böyle...
  4. 2012 babalar günü için güzel sözler istiyoırum

2012 babalar günü için güzel sözler istiyoırum

Merhaba arkadaşlar, babalar günü yaklaşıyor ve ben rahmetli babam için sizden o güne özel en güzel babalar günü sözleri istiyorum. Paylaşımınız için şimdiden çok tşkler diyor ve tüm babaların babalar gününü kutluyor ellerinden öpüyorum.
  5. aşure günü için güzel sözler varmı

aşure günü için güzel sözler varmı

Selam. Aşure gününü kutlamak için de mesajlarınız var mı ? Büyüklerden uzakta okuyorum bari nesaj atarak gönüllerini alayım :D

Sayfayı Paylaş