gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asya - Üçtüm Seninle

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asya - Üçtüm Seninle

kalbime gel ateş sar

göğsümde bir telaş var

uçalım bulutlarda buluşalım

kumlarda pırıltılar

dalgada yakamozlar

seninle ışıklar yıkanalım

gel gece kor kırmızı

bu yangın sarsın bizi

sarıl hissedelim tenimizi

sonsuzu gel bulalım

renklerden gül olalım

sabaha öpüşerek uyanalım

üçtüm seninle

gölgen tenimde

sevişelim gel yine

dur nefes alma

deprem fırtına

bu yangın sonsun burda

Asya - Üçtüm Seninle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  2. Asya - Yoksun Sen

Asya - Yoksun Sen

Asya - Yoksun Sen yine sonbahar yine yağmurlu akşamlar yine sensiz o parklar yine bomboş ıslak sokaklar ardımızda yıllar düne sarılmış düne bağlanmış arzular bize kuşkun anılar yine aramızada çaresiz tükenmez yasaklar yoksun sen esen rüzgarlarda ezilmiş çiçek kaldırımlarda yalnızlık şimdi kollarımda sensiz yürüyoruz biz bulutlara belki biz seneler sonra belkide ömür boyunca...
  3. Asya - Nafile

Asya - Nafile

Asya - Nafile nafile gitmiyor hasretin yerleşir derinlere özledim açıyor gözlerim sevdiğim dönülmezim ah neden neden bu ayrılık dargınım talihime yorgunum kaldırmaz yüreğim bakmayın gözlerime şarkılar ağlatırlar öldürür beni ayrılık anılar terketmez götürür eski günlere çalmayın susturun şarkıyı dargınım talihime yorgunum kaldırmaz yüreğim bakmayın gözlerime
  4. Asya - Canım

Asya - Canım

Asya - Canım yar acelen ne ne var daha dünde gece yine karşımda zor yol niye kal yine dar mı zaman kim bilir belki de bu yüzden cazip aşk herkese seyredeyim yar uyurken kırpiğinin ucundan öpeyim yani başında bırak bırak seni seveyim canım canım canımın içi yarım canım canım bize dokunan hain bir bilseler kararlıyım canımın yanındayım
  5. Asya - Affetmem

Asya - Affetmem

Asya - Affetmem ne varsa aklında söyle susarsan affetmem ne varsa gel şimdi söyle kaçarsan affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem sen anlat eğer ellerden duyarsam affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem nedir bu halin sen sanki sen değilsin ne oldu böyle bir garipsın dertlisin sanki konuşmasan...

Sayfayı Paylaş