gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ata Terzibaşı Kimdir hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ata Terzibaşı hakkında bilgiler sunabilir misiniz? Ata Terzibaşı kimdir, ne yapmıştır ve kısaca hayatı konusunda bilgiler arıyorum...

Ata Terzibaşı Kimdir hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydın ili hakkında bilgi

Aydın ili hakkında bilgi

aydın ili hakkında bilgi aydın ili ile ilgili bilgiler ile ilgili bilgiler hakkında bilgi aydınla Bölgesi: Ege Bölgesi Yüzölçümü: 8.007 (km2) Nüfus: (2000) 950.757 Nüfus yoğunluğu: 118,7 (kişi/km2) Plaka kodu: 09 Telefon kodu: 256 İlçe sayısı: 17 Vali: Mustafa Malay İl orta ve batı kesiminde verimli ovalar, kuzeyinde Aydın Dağları, güneyinde Menteşe Dağları ile çevrili Büyük...
  2. Ada çayı hakkında bilgi

Ada çayı hakkında bilgi

ada çayının resmi ada çayı hakkında bilgi Ada çayının faydası ve hakkında bilmeniz gerekenleri kısaca burada paylaştım arkadaşlarım buyurunuz. Ada Çayı Gece terlemelerini keser çok sinirli kişilere çok iyi gelir gerginliği alır mide ve bağırsak gazlarını giderir. Mide bulantısını keser. Hazım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır. Kanamaları keser. Göğsü...
  3. Nilüfer Kimdir ? hakkında bilgiler

Nilüfer Kimdir ? hakkında bilgiler

Türkiye'nin en iyi vokalistlerinden Nilüfer 1955'de, İstanbul Cihangir'de dünyaya geldi. Nilüfer'in ailesi de müzikle ilgiliydi. Babası çok iyi piyano çalardı. Annesinin de çok güzel bir sesi vardı. Nilüfer 15 yaşındayken hafta sonu gazetesi'nin "Altın Ses Şarkı Yarışması"na katıldı. İşte bu yarışma ona birinciliği ve şöhreti kazandırdı. Bir anda yaşamı değişen Nilüfer'in...
  4. Aynur Aydın kimdir hakkında kısa bilgi varmı melekler

Aynur Aydın kimdir hakkında kısa bilgi varmı melekler

Aynur Aydın kimdir ? Biyografisi resimleri ve hakkınd kısa kısa bilgiler arıyorum. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum teşekkürler.
  5. Safiye Ayla Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

Safiye Ayla Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

safiye ayla kimdir, safiye ayla hayatı, safiye ayla biyografi Safiye Ayla Targan, (d. 14 Temmuz 1917, İstanbul, Osmanlı İmparatorluğu – ö. 14 Ocak 1998, İstanbul, Türkiye) cumhuriyet döneminin en tanınmış kadın Türk kadın sanatçılarından. Mısırlı Hicazîzade Hafız Abdullah Bey'in kızıdır. Safiye Ayla henüz doğmadan Abdullah Bey vefat etmiştir. Annesini de henüz üç yaşındayken kaybeden...

Sayfayı Paylaş