gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürkün Kardeşleri kimdir

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Atatürk'ün Kardeşlerinin adı Nedir? Atatürkün Kardeşleri kimdir
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk2ün kardeşleri hakkında ki bilgileri sizlerle ve konuyla ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz.[​IMG]
    Mustafa Kemal Atatürk'ün Kardeşlerinin İsimleri Ahmet ,Fatma , Ömer ,Naciye,Makbule Hanım'dır..

Fakat Ahmet dokuz, Fatma dört ve Ömer sekiz yaşında o dönemlerde salgın olan difteriden (kuşpalazından) dolayı vefat etmişlerdir. En küçük kardeşi Naciye ise 12 yaşında verem hastalığından dolayı ölmüştür. 1956 yılına kadar yaşayan kardeşi ise Makbule Hanım'dır.

Atatürkün Kardeşleri kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk!!!

Atatürk!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mywhgfE-QtI
  2. Kanuni'nin Kardeşi Hatice sultan kimdir?

Kanuni'nin Kardeşi Hatice sultan kimdir?

hatice sultan hatice sultan kimdir hayatı sultanin hayati kanuni Kanuni Sultan Süleyman'ın kız kardeşi olan Hatice Sultan kimdir?Hayatından kesitleri sizler için paylaşıyorum. Hatice hanım sultan 1496'da doğdu. 1582'de İstanbul'da vefat etmiştir. 1505 yılında İskender Paşa ile evlenmiştir. Daha sonra da Makbul İbrahim Paşa ile 2. izdivacını yapmıştır. Vefatında Sultanselim camiinde şehzadeler...
  3. Atatürkün Kız Kardeşlerinin İsimleri nelerdir yazın

Atatürkün Kız Kardeşlerinin İsimleri nelerdir yazın

Arkadaşlar ben Atatürkün Kız Kardeşlerinin İsimlerini çok merak ettim acaba aranızda benim merakımı gidermek için Atatürkün Kız Kardeşlerinin İsimleri nelerdir yazacak olan bir arkadaşım var mı?
  4. Karagül Oğuz komutanın kardeşi Serdar kimdir ?

Karagül Oğuz komutanın kardeşi Serdar kimdir ?

Karagül dizisi Fox Tv ekranlarında sevilerek yayınlanmaya devam ediyor. Dizide büyük bir sır ile aşk yaşanırken oyuncularından Serdar karakterinin kim olduğu çok merak ediliyor. Özellikle yakışıklı oyuncularımızdan birisi olması sizi de kendisine hayran bırakacak. Ada’nın sevgilisi olan Serdar aslında komuta’nın kardeşi olurken sosyal medyada konuşulan isimlerden olmuştur. Burak Çelik,...

Sayfayı Paylaş